Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Mbajtëse laptopi me dritë UV Dormeo

Photo
Video
-70%

Punoni ose luani me më shumë rehati falë mbajtëses së laptopit të dizajnuar ergonomikisht që ndihmon në parandalimin e dhimbjeve duke mbajtur kompjuterin në lartësinë e duhur. Një dizajn i palosshëm e bën të lehtë për të lëvizur, ndërsa një dritë UV e integruar mund të vrasë bakteret dhe mikrobet në tastierën tuaj me prekjen e butonit. Një karikues USB i shton komoditetin.

Mbajtëse laptopi me dritë UV Dormeo

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,797 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Punoni ose luani me më shumë rehati falë mbajtëses së laptopit të dizajnuar ergonomikisht që ndihmon në parandalimin e dhimbjeve duke mbajtur kompjuterin në lartësinë e duhur. Një dizajn i palosshëm e bën të lehtë për të lëvizur, ndërsa një dritë UV e integruar mund të vrasë bakteret dhe mikrobet në tastierën tuaj me prekjen e butonit. Një karikues USB i shton komoditetin.

Më shumë
Detajet e produktit

Një zgjidhje e thjeshtë për dhimbjet nga puna me kompjuter

Shumë prej nesh kalojnë orë të gjata në ditë duke përdorur një kompjuter për punë ose lojë, por qëndrimi i gabuar mund t'ju lërë me dhimbje, madje edhe me dëmtime të përhershme. Tani mund ta bëni shpejt dhe lehtë desktopin ose laptopin tuaj më ergonomik me DORMEO UV LIGHT MONITOR & LAPTOP STAND, një mjet i thjeshtë, shumëfunksional që mund ta palosni dhe ta merrni kudo që të keni nevojë.

 

Shikoni lart dhe ndjehuni më mirë

Pasja e një ekrani kompjuteri shumë të ulët, qoftë me desktop apo laptop, do të thotë që ju duhet të përkulni qafën dhe shtyllën kurrizore për të punuar, duke shkaktuar dhimbje, tendosje dhe madje dëmtime afatgjata në shpinë. Një tastierë shumë e ulët mund të çojë gjithashtu në dhimbje kyçesh, duke e bërë të vështirë shtypjen dhe lëvizjen e lirë edhe kur jeni larg saj. Zgjidhja e shpejtë dhe e thjeshtë është të ngrini monitorin ose laptopin tuaj në një lartësi më të rehatshme, për të mbajtur shpinën drejt dhe kyçet në pozicion optimal.

 

Dritë UV për të sterilizuar tastierën tuaj

Monitori dhe mbajtësi i laptopit është një mjet shumëfunksional që e bën vendin tuaj të punës të sigurt në më shumë mënyra se një. Përveç përfitimeve ergonomike që e bëjnë më të lehtë shikimin në ekran dhe shtypjen, një dritë UVC e integruar, që funksionon me prekjen e butonit, vret menjëherë mikrobet dhe bakteret. Kjo është e rëndësishme, pasi studimet kanë treguar se tastierat kompjuterike mund të jenë deri në 100 herë më të papastra se tavolinat e kuzhinës, me një film të zbehtë që e bën shtëpinë ideale për mikrobet e dëmshme që mund të çojnë në sëmundje. Tani thjesht mund ta vendosni tastierën tuaj nën dritë, të shtypni butonin dhe më pas të punoni me besimin e pastërtisë.

 

E lehtë, e qëndrueshme dhe e palosshme

Monitori dhe mbajtësi i laptopit kanë një dizajn të lehtë, të palosshëm për lëvizje dhe ruajtje të lehtë. Mund të mbajë deri në 10 kg, dhe madhësitë e ekranit ndërmjet 17 dhe 30 ". Hapësira nën stendë, me dritën UV pastruese, është me madhësi për tastierë deri në 520 të gjerë dhe 50 mm të lartë.

 

Me USB ose rrjet elektrik

Mund të karikohet duke përdorur një kabëll të zakonshëm USB, direkt nga kompjuteri juaj ose një përshtatës energjie elektrike, ose përmes një adaptori DC 5V 2A 220V (nuk eshte I perfshire). Kur lidhet në njësi mund të përdoret gjithashtu për të karikuar pajisjet USB.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë UPSUV light 3x, USB charging port 1x, DC port 1x
Materiali abs
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star