Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Aksesorë për Mbajtëse laptopi me dritë UV Dormeo

Photo
Video
-70%

Mbajtësja për laptop është një mënyrë e mençur për të punuar. Duke e mbajtur kompjuterin në lartësinë e duhur, mund të ndihmojë në zvogëlimin e dhimbjes së shpinës, qafës dhe kyçeve të dorës. Drita UV në mbajtëse mund të përdoret për ta sanitizuar tastierën, duke eleminuar mikrobet & bakteret. Tani mund ta organizoni më mirë tavolinën e punës, duke ia shtuar dy aksesorët anësorë që shërbejnë për të vendosur gjëra të ndryshme.

Aksesorë për Mbajtëse laptopi me dritë UV Dormeo

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 387 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbajtësja për laptop është një mënyrë e mençur për të punuar. Duke e mbajtur kompjuterin në lartësinë e duhur, mund të ndihmojë në zvogëlimin e dhimbjes së shpinës, qafës dhe kyçeve të dorës. Drita UV në mbajtëse mund të përdoret për ta sanitizuar tastierën, duke eleminuar mikrobet & bakteret. Tani mund ta organizoni më mirë tavolinën e punës, duke ia shtuar dy aksesorët anësorë që shërbejnë për të vendosur gjëra të ndryshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni më shumë funksionalitet mbajtëses për laptop

Mbajtësja për monitor dhe laptop është një aksesor shumëfunksional, e cila e bën vendin e punës më të sigurtë në plot mënyra. Dizajni ergonomik, ju mundëson të punoni më lehtë dhe të qëndroni më drejt gjatë punës, kjo mbajtëse ka edhe një dobi tjetër. Mbajtësja është e pajisur me dritë UVC, e cila operon me prekjen e një butoni dhe eleminon mikrobet & bakteret. Tani mund t'i shtoni edhe funksione të tjera, duke ia bashkangjitur dy aksesorët anësorë për ruajtjen e sendeve personale.

Mbani më të organizuar tavolinën e punës

Tani mund ta organizoni më mirë tavolinën e punës, duke ia shtuar dy aksesorët anësorë që shërbejnë për të vendosur gjëra të ndryshme. Në aksesorët anësorë ju mund të ruani:

  • Lapsa
  • Kartela dhe kabllo USB
  • Kartela biznesi, blloqe shënimesh
  • Kapëse letrash
  • Çokollata të vogla, çumçakiza

Mbajeni tavolinën të rregullt, duke i organizuar gjërat e vogla në këta aksesorë praktikë.

Të dhëna teknike
Materiali abs
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë