Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Ristela Trio Elektrike Dormeo Trio

Photo
Video

Projektuar në mënyrë ergonomike, 5-zona, bazë elektrike me ristela. Ka 42 ristela. Ju mund të ngrini dhe ulni pjesen e kokës dhe këmbëve në mënyrë elektronike duke përdorur telekomandën. Telekomanda për menaxhimin e bazës suaj të shtratit është gjithmonë afër dorës tuaj. Fortësinë tuaj individuale mund ta vendosni në zonën e mesit me 9 ristelat e rregullueshme. 

Ristela Trio Elektrike Dormeo Trio
29,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Projektuar në mënyrë ergonomike, 5-zona, bazë elektrike me ristela. Ka 42 ristela. Ju mund të ngrini dhe ulni pjesen e kokës dhe këmbëve në mënyrë elektronike duke përdorur telekomandën. Telekomanda për menaxhimin e bazës suaj të shtratit është gjithmonë afër dorës tuaj. Fortësinë tuaj individuale mund ta vendosni në zonën e mesit me 9 ristelat e rregullueshme. 

Më shumë
Detajet e produktit

Optimizoni shtratin dhe gjumin, më ristelat elektrike me të rehatshme me bazën e rregullueshme

Merrni me shumë nga shtrati juaj me ristelat mbeshtetese me bazë të rregullueshme, që ju ndihmojnë të arrini pozicionin optimal gjatë gjumit. Ristela Dormeo Trio është me bazë elektrike që mund të ngrini pjesën e këmbëve ose pjesën e sipërme të trupit vetëm duke shtypur butonin. Në këtë mënyrë ju mund të rregulloni lartësinë pa u ngritur nga shtrati.

Kontrolluar në mënyrë elektrike për rehati maksimale

Kontrolli në mënyrë elektronike ju lejon të:

 • kontrolloni lartesine e ristelave,
 • ofron akses më të përshtatshme,
 • zvogëlimi i stresit në pjesën e poshtme të shpinës duke siguruar pozicionin e duhur të lartësisë.

Me një kompensim të lehtë në ngritjen vertikale, njësia e shtratit ngrihet pak nga jashtë nga sipërfaqja vertikale e murit për të parandaluar dëmtimin e mureve.

Avantazhe:

 • Me telekomandë
 • 42 ristela, të ngulitura në mbajtëse gome
 • Mbështetje e shkëlqyeshme dhe komoditet i rregullueshëm: mund të vendosni fortësinë tuaj individuale në zonën e mesit me 9 ristela të rregullueshme
 • Mbulesat e gomës shtohen në skajet e drurit të fortë dhe skajet e kornizave të drurit janë të mbrojtura nga goma
 • Gjerësia e tërë e bazës së shtratit është e hapur
 • Ventilim i shkëlqyeshëm: baza e shtratit me ristela lejon që ajri të kalojë lirshëm nën shtratin tuaj
 • Motor Eco Green

  Për kë është?

  • Për të gjithë ata që kërkojnë më shumë komoditet në shtratin e tyre
  • E shkëlqyeshme për të moshuarit
  • Rekomandohet për njerëzit që kalojnë shumë kohë në shtrat

  Si fundksionon

  5 zona që marrin formën e trupit tuaj

  Baza e shtratit elektrike me ristela Trio është e rregullueshme, e cila do të thotë që ristelat janë të lakuar dhe fleksibël. Projektuar në mënyrë ergonomike, qëndrueshmëria e bazës së shtratit me ristela mund të rregullohet në përputhje me preferencën tuaj, duke ju siguruar mbështetjen dhe komoditetin e nevojshëm.

  Përveç dhënies së mbështetjes së qëndrueshme në shtyllën kurrizore, bazat e rregullueshme të shtratit me ristela gjithashtu i japin ajrosje të madhe dyshekut tuaj dhe zgjasin jetëgjatësinë e tyre.

Të dhëna teknike
Fortësi e rregullueshme Po
Linja Dormeo Vitality
Materiali ah i ngurtë, thupër dërrase
Pesha maksimale e përdoruesit /
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 80-90 x 200 cm
Rregullimi i lartësisë Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star