Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dita e dashurisë!

Dita e dashurisë! - Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

14%
Ofertat janë të vlefshme deri:
[banner_timer]
 

Çarçaf Trend Dormeo

Photo
Video
-50%

Çarçaf me material pambuk 100% me cilësi të lartë në përmasa 140x244 cm dhe 4 ngjyra.

Çarçaf Trend Dormeo

Çmimi: 1,390 Lekë


Oferta: 700 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Çarçaf me material pambuk 100% me cilësi të lartë në përmasa 140x244 cm dhe 4 ngjyra.

Më shumë
Detajet e produktit
Çarçaf i thjeshtë me material pambuku 100% me cilësi të lartë në përmasë 140x244 cm dhe 4 ngjyra.
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Flat sheet attached to duvet with buttons
Materiali pambuk
Ngjyrat e disponueshme E Verdhë, gri, Rozë, Rozë
Programi Dormeo Salloni
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia