Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Shirita ngjitës për shtresa me 3 pjesë Dormeo

Photo
Video
-20%

Set me 3 shirita ngjitës për paketimin e shtresave të dyshekëve. Shiritat janë me material jo-elastik dhe të përshtatshme për mbedhjen e shtresave të madhësive të ndryshme. Çdo shirit është me ngjitje dhe nuk e dëmton shtresën.

Shirita ngjitës për shtresa me 3 pjesë Dormeo

Çmimi: 590 Lekë


Oferta: 472 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Set me 3 shirita ngjitës për paketimin e shtresave të dyshekëve. Shiritat janë me material jo-elastik dhe të përshtatshme për mbedhjen e shtresave të madhësive të ndryshme. Çdo shirit është me ngjitje dhe nuk e dëmton shtresën.

Më shumë
Detajet e produktit

Për më shumë lehtësi në transport

A e hiqni shtresën tuaj nga shtrati çdo mëngjes dhe keni probleme me ruajtjen e saj gjatë ditës? Dëshironi të transportoni shtresën tuaj ose ta merrni me vete kur shkoni me pushime dhe ta bëni sa më të vogël? Tani ju mund ta mbidhni pa problem me ndrihmën e shiritave ngjitës.

Paketim i lehtë për shtresa të të gjitha madhësive

Shiritat ngjitës për paketimin e shtresave Dormeo përbëhen nga 3 shirita me materialit jo-elastik. Gjatësia e shiritave është e dizajnuar në mënyrë që të mundësoj paketimin sa më të lehtë të të gjitha llojeve dhe madhësive të shtresave Dormeo. (Nga 90x200x3cm deri në 200x200x6cm).

Me ngjitëse për më shumë prakticitet

Seti përfshin 3 pjesë për të bërë edhe paketimin e shtresave të madhësive të mëdha. Cdo shirit eshte me ngjitse dhe nuk e demton shtresen gjate mbedhjes, duke ju ofruar me shume prakticitet ne paketim.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star