Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Set i çarçafëve The Essentials SS Dormeo

Photo
Video

Bëhuni gati për pranverë dhe verë, duke freskuar shtratin me setin e këllëfëve The Essentials SS. Këllëfët janë punuar nga pambuku natyral me një endje sateni dhe 200 fije për butësi dhe rehati. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe 2 përmasa. Secili set mund të kombinohen në 4 pamje të ndryshme, për ta rifreskuar pamjen e dhomës herë pas here.

Set i çarçafëve The Essentials SS Dormeo
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 4
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Bëhuni gati për pranverë dhe verë, duke freskuar shtratin me setin e këllëfëve The Essentials SS. Këllëfët janë punuar nga pambuku natyral me një endje sateni dhe 200 fije për butësi dhe rehati. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe 2 përmasa. Secili set mund të kombinohen në 4 pamje të ndryshme, për ta rifreskuar pamjen e dhomës herë pas here.

Më shumë
Detajet e produktit

Set i ri për stinën e re

Është e rëndësishme t’i ndërroni rregullisht çarçafët dhe këllëfët, për t’u siguruar se po flini në një ambient të freskët, të shëndetshëm dhe të rehatshëm. Prandaj zgjidhni setin The Essentials SS, për t’i shtuar shtratit dhe dhomës më shumë freski, rehati dhe elegancë.

Krijoni një dhomë gjumi në të cilën mund të relaksoheni, pushoni dhe të zgjoheni plot energji

Dhoma e gjumit është më shumë se sa një vend për fjetje. Është vendi ku relaksoheni dhe çlodheni nga të gjitha obligimet ditore, një hapësirë e sigurtë dhe e rehatshme ku mund ta krijoni oazin tuaj të qetësisë. Çarçafët tanë do t’ju ndihmojnë në krijimin e kësaj hapësire, sepse shtojnë rehati e freski në shtratin tuaj, kurse dhomën e zbukurojnë me ngjyrat e ndritshme verore.

Të punuar nga pambuku natyral, të përshtatshëm për lëkurë

Pambuku njihet për butësi, qëndrueshmëri dhe ajrosje, pranda është material ideal për çarçafë apo tekstile që kanë kontakt me lëkurën. Është hipoalrgjenik dhe jo-statik, është i përshtatshëm sidomos për ata që vuajnë nga ndonjë alergji ose kanë lëkurë të ndjeshme. Ka veti të shkëlyqera absorbuese dhe e përçon mirë nxehtësinë, ju ndihmon të qëndroni të freskët gjatë gjithë natës. Ky material 100% pambuk saten ka 200 fije, për të ofruar ndjesi të butë dhe të freskët. Mirëmbahet lehtë dhe mund të lahet tërësisht në temperaturë 60°C.

Pamje 4në1, për ta rifreskuar dhomën çdo ditë

Seti është në dispozicion në 4 ngjyra të bukura, që do t’i shtojnë elegancë çdo dhome: bojëqielli, e gjelbër e lehtë, rozë romantike apo e bardhë klasike. Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve kanë nga dy anë të ndryshme. Njëra anë ka ngjyrë më të çelët, kurse tjetra më të errët. Ju mund t'i kombinoni në katër mënyra të ndryshme, për t'i dhënë dhomës pamje të re herë pas here.

Përmasat

Seti është në dispozicion në dy madhësi:

  • këllëf jorgani 140x200cm me 1 këllëf jastëku 50x70cm
  • këllëf jorgani 200x200cm me 2 këllëfë jastëku 50x70cm

Këllëfët kanë mbyllje me kopsa, në mënyrë që të qëndrojnë mirë në shtrat kur i përdorni dhe ta keni më të lehtë kur i ndërroni.

Të dhëna teknike
Bed Size Double Bed
Linja Dormeo Essence
Materiali pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme Flori, rouge, sky, teal
Programi Dormeo Salloni
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë