Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Shtresë Tatami Comfort Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-40%

Shijoni komoditetin e një tatami japonez, me një shtresë që do të kthejë çdo dyshek, divan apo dysheme në sipërfaqen e përsosur të gjumit. Bërë nga sfungjer Ecocell dhe mikrofibra Wellsleep për të siguruar mbështetjen e personalizuar për trupin për netë më të qeta. Në dispozicion në 8 përmasa trajtuar me CleanEffect® për të siguruar që ajo të mbetet e freskët dhe pa erë.

Shtresë Tatami Comfort Dormeo

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 5,994 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shijoni komoditetin e një tatami japonez, me një shtresë që do të kthejë çdo dyshek, divan apo dysheme në sipërfaqen e përsosur të gjumit. Bërë nga sfungjer Ecocell dhe mikrofibra Wellsleep për të siguruar mbështetjen e personalizuar për trupin për netë më të qeta. Në dispozicion në 8 përmasa trajtuar me CleanEffect® për të siguruar që ajo të mbetet e freskët dhe pa erë.

Më shumë
Detajet e produktit

Sekreti japonez për një gjumë të mirë

Japonezët janë të famshëm për shëndetin e tyre të mirë, dhe themeli i një jete të gjatë, të lumtur dhe pa stres është një gjumë i mirë. Kjo është arsyeja pse inovacioni ynë i fundit merr frymëzim nga shtroja japoneze, një shtrese tatami që mund të shtojë rehati dhe mbështetje kudo që ju duhet në shtëpi.

Shtoni rehatinë dyshekut tuaj, ose një shtrese rezervë kudo

Shtresa tatami është krijuar për të shtuar më shumë rehati në dyshekun tuaj, por mund të përdoret gjithashtu në një divan ose dysheme, në mënyrën japoneze. Eshtë e lehtë të mblidhet, ta ruash ose të transportosh për kampe dhe qëndrime gjatë natës, dhe siguron një zgjidhje plot stil, për ato kohë që të duhet një shtrat shtesë për mysafirët.

Përfitimet e gjumit në dysheme

Studimet tregojnë se fjetja në dysheme me mbështetjen e duhur, mund të përmirësojë qëndrimin tuaj, të zvogëlojë dhimbjen e shpinës dhe t'ju bëjë të ndiheni më të relaksuar. Dizajni i zgjuar i shtreses tonë do të thotë që ju mund të merrni mbështetje të butë, të rehatshme kudo që ju nevojitet.

Miksimi perfekt i traditës dhe teknologjisë

Një tatami është sekreti i lashtë japonez për një gjumë të qetë dhe ne e kemi bërë atë edhe më të mirë me shtimin e teknologjisë më të fundit në shtrat, me 3 shtresa komoditeti të pastër dhe mbështetje për një shpinë më të shëndetshëm dhe më të lumtur.

  • Pjesa e sipërme është një shtresë prej 3 cm sgungjer Ecocell®, me një strukturë qelizore fleksibël, 3D që përshtatet me trupin tuaj dhe siguron mbështetjen e fortë dhe komoditetin që i duhet shtyllës kurrizore, pa dhimbje. Dizajni unik mundëson qarkullim të shkëlqyeshëm të ajrit për ta mbajtur shtratin tuaj të thatë dhe higjienik, duke siguruar një ambient më të shëndetshëm gjumi.
  • Një shtresë 3cm e mikro-fibrave të avancuara Wellsleep® siguron një ndjenjë të lehtë, luksoze dhe të dobët, me veti izoluese në mënyrë që pjesa e sipërme të mund të përdoret në dyshemetë më të freskëta. Për shkak të thithjes minimale të lagështisë, fibrat janë natyrshëm rezistente ndaj njollave.
  • Komoditeti i shtreses tatami plotësohet me një shtresë shtesë prej 05.cm Ecocell® në mbulesë, për pushim dhe relaksim që do të shijoni natë pas natës.

Karakteristika shtesë për lehtësi dhe freski të shtuar

Pikat që nuk lejojnë rrëshkitjen dhe një trajtim i papërshkueshëm nga uji në pjesën e poshtme e bëjnë kete shtrese ideale për t'u përdorur në të gjitha katet dhe kur bëni kamping. Trajtimi CleanEffect® në pëlhurën e sipërme siguron që ai të mbetet i freskët dhe pa aromë, me veti anti-bakteriale, anti-pluhur dhe anti-mikrob. Tatami mund të lahet, thahet shpejt dhe i reziston zgjatjes dhe zvogëlimit.

8 përmasa për çdo dyshek

Shtresa Tatami vjen me një mbulesë elegante të sipërme gri që plotëson të gjitha ambjentet, dhe është në dispozicion në 8 përmasa për të përmbushur çdo nevojë për gjumë: 80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200 dhe 180x200.

Të dhëna teknike
Bërthama polyurethane foam (Ecocell®)
Lartësia 6 cm
Linja Dormeo Comfort
Materiali i dyshekut Ecocell®
Mbulesa Top side: Fabric: 100% polyester, Padding: 100% polyester, Foam layer: polyurethane foam; Bottom fabric: 100% polyester with anti slip dots.
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star