Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tapet Home 50x100cm Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-67%

Tapeti Dormeo është perfekt për shtëpinë tuaj, me një material i cili është shumë rezistent edhe ndaj njollave, mbi të gjitha ky tapet ka një shtresë memory e cila siguron rehati, mbështetje, freski dhe butësi për këmbët.

  • 2 ngjyra - bezhë dhe gri
  • Përmasë 50x100 cm
  • material memory
Tapet Home 50x100cm Dormeo

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 1,500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Tapeti Dormeo është perfekt për shtëpinë tuaj, me një material i cili është shumë rezistent edhe ndaj njollave, mbi të gjitha ky tapet ka një shtresë memory e cila siguron rehati, mbështetje, freski dhe butësi për këmbët.

  • 2 ngjyra - bezhë dhe gri
  • Përmasë 50x100 cm
  • material memory
Më shumë
Detajet e produktit

Rehati, mbështetje dhe siguri

Tapeti Dormeo është perfekt për shtëpinë tuaj, me një material i cili është shumë rezistent edhe ndaj njollave, mbi të gjitha ky tapet ka një shtresë memory e cila siguron rehati, mbështetje, freski dhe butësi për këmbët. Në pjesën e poshtme të tij ai ka një material gome e cila nuk e lejon të rrëshkasë, duke e bërë të përshtatshëm për çdo lloj sipërfaqe në shtepi.

Ideale për kuzhinën

Tapeti Dormeo me një sipërfaqe e cila ngjason me lëkurën është shumë i lehtë për tu pastruar, kështu është zgjidhja ideale për kuzhinë. Ky tapet do tju dhurojë butësi dhe rehati për shputat e këmbëve. Ai është i disponueshëm në dy ngjyra elegante (bezhë dhe gri) të cilat kombinohen lehtësisht me çdo mobilje. 

DORMEO HOME CARPET

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 51x101,5 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë