Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Qese me vakum XXL 4 copë Dormeo

Photo
Video

Merrni më shumë nga hapësira juaj me këtë set prej 4 qesesh ekstra të mëdha që mund të përdoren me çdo fshesë me korrenti. Thjesht vendosni rroba ose gjera të tjera brënda, thithni ajrin dhe mbylleni, duke kursyer deri në 80% të hapësirës. Të forta, kundra ujit, hermetike dhe të ripërdorshme, çantat mbrojnë sendet nga lagështia, myku, pluhuri etj. Ideale për ruajtje, paketim, lëvizje dhe kampe.

Qese me vakum XXL 4 copë Dormeo
2,690 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Merrni më shumë nga hapësira juaj me këtë set prej 4 qesesh ekstra të mëdha që mund të përdoren me çdo fshesë me korrenti. Thjesht vendosni rroba ose gjera të tjera brënda, thithni ajrin dhe mbylleni, duke kursyer deri në 80% të hapësirës. Të forta, kundra ujit, hermetike dhe të ripërdorshme, çantat mbrojnë sendet nga lagështia, myku, pluhuri etj. Ideale për ruajtje, paketim, lëvizje dhe kampe.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbani artikujt tuaj në gjendje të mirë

Ruajtja e rrobave sezonale, mbulesave të shtratit dhe materialeve të tjera mund të zënë shumë hapësirë dhe ndërsa janë në ruajtje, sende të tilla mund të bëhen me pluhur, myken, të sulmohen nga insektet ose të marrin aroma të pakëndshme. Tani ju mund të mbroni tekstilet tuaja dhe të zvogëloni hapësirën e nevojshme për t'i ruajtur ato me këtë set prej 4 qesesh ekstra të mëdha, të dizajnuara posaçërisht për përdorim me një fshesë me korrent të zakonshëm, pa ndonjë makinë tjetër të nevojshme.

Më shumë hapësirë në dollapët tuaj!

Fuqia e ruajtes me vakum do të thotë që artikujt tuaj mund të ruhen në një fraksion të madhësisë së tyre normale, deri në 80% më pak! Zgjidhja ideale për të ngjeshur, mbrojtur, ruajtur dhe organizuar rrobat sezonale, jotganet, jastëkët, lodrat e buta dhe më shumë. E shkëlqyeshme për përdorim në shtëpi, por edhe për pushime, lëvizje, kampe dhe në çdo kohë që dëshironi të merrni më shumë nga hapësira që keni, ose t'i mbani gjërat më të dashura në gjendje të mirë.

Rezistente ndaj ujit dhe kursejnë hapësirë

Vula unike me dy zinxhirë ju jep fuqinë absolute më të mirë të thithjes dhe mbylljes së ajrit. Ajri nuk do të depërtoj në brëndësi të qeses pas mbylljes.

Dizajni praktik i mirënjohur i bën këto qese të lehta për të ngarkuar dhe ruajtur gjërat tuaja.

Mbron gjërat tuaja nga:

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  Uji

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  Pluhuri

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  Insektet

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  Myku

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  Aromat e pakëndshme

E thjeshtë për t’u përdorur, e lehtë për t’u ruajtur

Qeset me vakum janë të shpejta dhe të lehta për t'u përdorur në një proces me 4 hapa:

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  PAKETO: Hapni qesen dhe vendosni të gjitha gjërat që dëshironi. Mos e tejmbushni atë. Lini pak hapësirë që zinxhiri të mbyllet lehtësisht.

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  MBYLL (preso): Mbyllni zinxhirin e qeses duke e tërhequr nga njëra anë në tjetrën.

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  THITHNI AJRIN: Hapni valvulën. Me ndihmën e fshesës thithëse të korendit nxirrni ajrin nga qesja.

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  RUAJ:Mbyllni valculen. Mund ta vendosni në dollap, nën krevat apo në depo. Nëse i përdorni me kujdes qeset mund të ripërdoren.

Funksionaliteti i duhur sigurohet nga:

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  Mbyllje e dyfishtë e zinxhirit

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  E fortë & e sigurtë

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  Nuk çahet dhe nuk griset

 • Dormeo Storage Bags XXL Set

  Valvul që nuk lejon ajrin të dalë

Ripërdoren

Qeset kthehen në formën e tyre origjinale pasi ju hiqni gjërat, ato nuk grisen, kështu që ju mund ti ripërdorni sërisht.

4 qese, 2 përmasa me dizjne të ndryshme

Qeset kanë printime të bukura dhe funksionale ku ekspozohen gjëra që sugjerojmë të ruhen në një qese. Çdo madhësi e qeses ka dizajn unik.

 • 2 qese XL (55 x 86 cm) perfekte për: Xhupa, bluza, fustane, pantallona
 • 2 qese 3D jumbo (100 x 60 x 47 cm) perfekte për: Batanije, jastek, pallton, xhaketa, lodra etj

Qesja 3D JUMBO vs. qeset L dhe XL - Ku ndryshojnë ato?

Qesja 3D JUMBO ka një dizajn unik 3D i cili ju lejon të fusni më shumë rroba në karahasim me qeset normale 2D të masës L dhe XL. Qesja 3D JUMBO në një farë mënyre është e zgjerueshme për të pasur sa më shumë volum. Gjithashtu është edhe më e lartë se qeset normale.

Pjesë këmbimi shtesë: 2 rrëshqitës për mbylljen e qeseve të vakumit

Dormeo Storage Bags XXL Set
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 2x XL: 55 x 86 cm; 2x 3D Jumbo: 100 x 60 x 47 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë