Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Set Jorgan + Jastek Sleep&Inspire Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Bëni një gjumë të mirë natën me një jastëk dhe jorgan klasik, prodhuar sipas standardeve të larta të Dormeo dhe bazuar në përvojën disa vjecare. Jastëku dhe jorgani janë të mbushura me mikrofibra Wellsleep® për një butësi luksoze. Në dispozicion në dy madhësi jorgani 140x200cm dhe 200x200cm, dhe dy ngjyra, pjeshkë dhe gri. 

Set Jorgan + Jastek Sleep&Inspire Dormeo
Nga 7,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Bëni një gjumë të mirë natën me një jastëk dhe jorgan klasik, prodhuar sipas standardeve të larta të Dormeo dhe bazuar në përvojën disa vjecare. Jastëku dhe jorgani janë të mbushura me mikrofibra Wellsleep® për një butësi luksoze. Në dispozicion në dy madhësi jorgani 140x200cm dhe 200x200cm, dhe dy ngjyra, pjeshkë dhe gri. 

Më shumë
Detajet e produktit

Pushoni me lehtësi dhe rehati

Një gjumë i mirë natën ka nevojë për një jastëk mbështetës dhe jorgan që ajroset lehtësisht për rehati dhe pushim maksimal. Përditësoni dhomen tuaj me jastëkun dhe setin e jorganit Dormeo Sleep & Inspire dhe bëjeni dhomën tuaj të gjumit një vend luksoz për ëndrra të këndshme.

Një jastëk më i mirë për shëndet më të mirë

Një jastëk siguron mbështetje për kokën , qafen dhe pjesën e sipërme të shpinës dhe është e rëndësishme të zgjidhni jastëkun e duhur për të dhënë një shtrirje më të mirë të shtyllës kurrizore, që të zgjoheni të freskët dhe të ndiheni mirë. Jastëku në këtë set është i mbushur me fibra Wellsleep®, për një butësi që ju ndihmon të relaksoheni. Jastëku është projektuar për të gjitha pozicionet e gjumit, në anë, shpine ose me bark. Njëra anë e jastëkut ka katrorë 3D të mbushur me tegela, duke dhënë një ndjenjë të butë masazhi dhe ngrohtësie, ndërsa tjetra ka një pëlhurë të lëmuar.

Një jorgan që qëndron i butë dhe i ngrohtë

Jorgani merr butësinë nga fijet Wellsleep®, të cilat qendrojne në vend me një model tërheqës që siguron që mbushja të shpërndahet në mënyrë të barabartë në xhepa. Thoni lamtumirë jorganeve me gunga, të pabarabarta që ju bëjnë të ndiheni shumë nxehtë ose shumë ftohtë dhe shijoni komoditetin e qëndrueshëm dhe relaksimin e thellë që do të ndjeni nën këtë jorgan klasik, të dizajnuar me teknologjinë më të fundit.

Dormeo Sleep&Inspire Pillow+Duvet Set

Wellsleep për rehati të shtuar

Të dy jastëku dhe jorgani janë të mbushura me mikrofibra Wellsleep®, një material i jashtëzakonshëm që ka veti të mëdha termike dhe thithje minimale të lagështisë. Dizajni unik krijon xhepa ajri që shtojnë vëllim shtesë dhe një prekje luksi, që do të pëlqeni të shtriheni ose të strukeni nën të. Mikrofibrat Wellsleep janë të lehta dhe të ajrosura, lahen në lavatrice në 40 °C, thahen shpejt dhe rezistojnë ndaj mykut, për vite me rrallë.

Efekti i ri mélange, për një pamje të mrekullueshme

Njëra anë e jastëkut dhe jorganit kanë një efekt të ri melange, me fijet të ngjyrosura kryq për të krijuar një pamje të bukur. Jepini dhomës tuaj të gjumit një prekje elegante, me ngjyrat pjeshkë dhe gri.

  • Dormeo Sleep&Inspire Pillow+Duvet Set
  • Dormeo Sleep&Inspire Pillow+Duvet Set
  • Dormeo Sleep&Inspire Pillow+Duvet Set
  • Dormeo Sleep&Inspire Pillow+Duvet Set

Dy ngjyra dhe përmasa

Seti Dormeo Sleep&Inspire jorgan dhe jastëk është i disponueshem në dy përmasa:

  • 1 jorgan 140x200cm + 1 jastëk klasik 50x70cm
  • 1 jorgan 200x200cm + 2 jastëk klasik 50x70cm
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa Duvet: 100%polyester, Microfiber solid color with stone wash in disperse printed (mélange look); Pillow: 100% polyester Microfiber solid color with stone wash in disperse printed(mélange look)
Mbushja Duvet:100% Wellsleep® fibers; Pillow: 100% Wellsleep® fibers
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200cm duvet + 1 classic pillow 50x70cm; 200x200cm duvet + 2 classic pillows 50x70cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë