Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Sleep&Inspire Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Pasuroni dhomën tuaj të gjumit me jastëkun klasik Dormeo Sleep & Inspire, krijuar për të dhënë rehati gjatë gjithë natës pa marrë parasysh nëse flini para, mbrapa ose anash. Mbushur me mikrofibra të lehta dhe të buta të Wellspring, me materiale të ndryshme në secilën anë për një masazh të ngrohtë ose efekt qetësues. Mund të lahet plotësisht për higjienën maksimale dhe i disponueshëm në dy ngjyra relaksuese, rozë dhe gri.

Jastëk Klasik Sleep&Inspire Dormeo
3,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Pasuroni dhomën tuaj të gjumit me jastëkun klasik Dormeo Sleep & Inspire, krijuar për të dhënë rehati gjatë gjithë natës pa marrë parasysh nëse flini para, mbrapa ose anash. Mbushur me mikrofibra të lehta dhe të buta të Wellspring, me materiale të ndryshme në secilën anë për një masazh të ngrohtë ose efekt qetësues. Mund të lahet plotësisht për higjienën maksimale dhe i disponueshëm në dy ngjyra relaksuese, rozë dhe gri.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku i duhur për çdo pozicion gjumi

Kjo jastëk klasik është krijuar për të siguruar rehati dhe mbështetje relaksuese për të gjitha pozicionet e gjumit. Mbështetni kokën në butësinë e saj dhe së shpejti do të shijoni gjumin e thellë, të qetë dhe rikuperues që produktet Dormeo u kanë dhënë klientëve të kënaqur për gati dy dekada.

Dy sipërfaqe të ndryshme, të dyja relaksuese në prekje

Njëra anë e mbulesës së jastëkut është e qepur në forma të vogla katrore 3D, duke dhënë një ndjesi masazhi dhe ngrohtësie. Ana tjetër ka një efekt unik mélange, me fibra të ngjyrosura kryq për një stil më modern.

Mikrofibra Wellsleep për rehati në një jastëk klasik

Mbushja e brëndshme e jastëkut klasik është me mikrofibra Wellsleep®. Ky material i përparuar kombinon lehtësinë dhe butësinë me funksionalitet të shkëlqyeshëm. Karakteristikat termike, thithja minimale e lagështisë, ajrosja, rezistenca ndaj njollave dhe mykut dhe e bëjnë atë ideal për përdorim në shtrat. Modeli i mbushura me tegela siguron një shpërndarje të barabartë të fibrave, me një vëllim që jep një ndjenjë të lezetshme dhe të butë.

Është koha për një jastëk më të mirë

Shumica e njerëzve mbështesin kokën në një jastëk për të paktën 7 orë në ditë. Kështu që është e rëndësishme të zëvendësoni rregullisht jastëkun për të marrë një ambient gjumi të shëndetshëm, i cili mbështet qafën dhe shpatullat dhe ofron rehati, freski, thatësi dhe ajrosje gjatë gjithë natës. Ky jastëk klasik përdor përvojën dhe teknologjinë e Dormeo për të ofruar raportin optimal të cilësisë ndaj çmimit, duke e bërë atë një mënyrë të shkëlqyeshme për të rifreskuar dhomën tuaj të gjumit dhe për të bërë një gjumë më të mirë gjatë natës.

I disponueshëm në dy ngjyra

Jastëku lahet plotësisht në lavatriçe në 40⁰C, për të siguruar një mjedis të freskët dhe të pastër gjumi. Me madhësi 50x70cm, vjen në dy ngjyra relaksuese, roze e lehtë dhe gri.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% Wellsleep fibers
Forma e jastëkut Klasik
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë