Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Jastëk anatomik Sleep&Inspire Dormeo

Photo
Video
-60%

Personat që flenë me shpinës dhe anash mund të marrin mbështetjen e duhur për pershtatjen optimal të shtyllës kurrizore, qafës, shpatullave dhe shpinës me jastekun më të rehatshme anatomik Dormeo Sleep & Inspire. Me material memory 100% që përshtatet me formën dhe konturet e trupit për të siguruar rehati të personalizuar dhe qarkullim të shkëlqyer të ajrit. Materiali AirX System siguron ajrosjen e duhur për t'ju ofruar freski dhe thatësi gjatë gjithë natës.

Jastëk anatomik Sleep&Inspire Dormeo

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,390 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Personat që flenë me shpinës dhe anash mund të marrin mbështetjen e duhur për pershtatjen optimal të shtyllës kurrizore, qafës, shpatullave dhe shpinës me jastekun më të rehatshme anatomik Dormeo Sleep & Inspire. Me material memory 100% që përshtatet me formën dhe konturet e trupit për të siguruar rehati të personalizuar dhe qarkullim të shkëlqyer të ajrit. Materiali AirX System siguron ajrosjen e duhur për t'ju ofruar freski dhe thatësi gjatë gjithë natës.

Më shumë
Detajet e produktit

Një jastëk i dizejnuar për personat që flenë anash dhe me shpinë

Njerëzit flenë në mënyra të ndryshme, dhe jo të gjithë preferojnë jastëk të njëjtë. Personat që flenë anash ose me shpinë tani mund të shijojnë një gjumë të shkëlqyeshëm natën me një jastëk anatomik të krijuar posaçërisht për to që jep mbështetjen e duhur, në vendet e duhura, kështu që do të zgjohen të freskër dhe të frymëzuar.

Mbështetja e duhur për të zvogëluar dhimbjen e qafës dhe shpinës

Një gjumë i mirë do t'ju bëjë të ndjeheni të lirë dhe pa dhimbje. Por ndonjëherë zgjedhja e jastëkut të gabuar për stilin tuaj të gjumit, ose një mbushje me cilësi të ulët, e pakëndshme, mund të shkaktojë probleme në qafë, shpatull dhe shpinë. Jastëku Anatomik Sleep & Inspire ofron të gjitha këto dhe më shumë.

Eksperienca dhe teknologjia për të siguruar gjumin më të mirë

Jastëku bazohet në përvojën 18 vjeçare të Dormeo në zhvillimin e produkteve më të mira për dhomat e gjumit të mijëra klientëve të kënaqur dhe që flenë mirë. Ai siguron komoditet të personalizuar dhe një mjedis të shëndetshëm të gjumit duke përdorur dy nga dy teknologjitë tona inovative.

  • Materiali në brëndësi të jastëkut është 100% sfungjer memory, me një strukturë fleksibël, qelizore 3D që përshtatet me trupin dhe siguron mbështetjen e fortë dhe rehatinë që i duhet shtyllës kurrizore. Dizajni unik mundëson qarkullim të shkëlqyeshme të ajrit për ta mbajtur jastëkun të thatë dhe higjienik, duke ju dhënë një ambient më të shëndetshëm gjumi.
  • Jastëku është i mbështjellë me rrjetën AirX System për qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, per te siguruar një ambient më të freskët dhe të thatë gjumit, gjatë gjithë vitit.

Një mbulesë që mund të lahet, me dy sipërfaqe të ndryshme dhe e disponueshme në dy ngjyra

Njëra anë e mbulesës së jastëkut është 3D e qepur në forma të vogla katrore, duke dhënë një ndjesi masazhi dhe ngrohtësie. Ana tjetër është e lëmuar, për ndjesi më të freskët. Mbulesa mund te hiqet dhe mund të lahet në 40⁰C. Jastëku është me madhësi 30x50cm, dhe vjen në dy ngjyra relaksuese, roze e lehtë dhe gri.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% memory foam
Forma e jastëkut Anatomik
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% knitted fabric with AirXsystem side, with sateen piping and zipper
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 30x50cm
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë