Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Anatomik Dormeo Sleep Inspiration

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Jastëk anatomik sleep Inspiration me material memory dhe ideal për personat që flenë me shpinë ose anash. Përshtatet në mënyrë perfekte me konturet e kokës dhe qafës. Këllefi i tij siguron vetëajrosje dhe një efekte të lehtë masazhues. Këllëfi hiqet dhe mund të lahet në 40°C. I disponueshëm në 2 ngjyra. Jastëku është në përmasë 30x50 cm.

Jastëk Anatomik Dormeo Sleep Inspiration

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 998 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk anatomik sleep Inspiration me material memory dhe ideal për personat që flenë me shpinë ose anash. Përshtatet në mënyrë perfekte me konturet e kokës dhe qafës. Këllefi i tij siguron vetëajrosje dhe një efekte të lehtë masazhues. Këllëfi hiqet dhe mund të lahet në 40°C. I disponueshëm në 2 ngjyra. Jastëku është në përmasë 30x50 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Gjumë i shëndetshëm me jastëkun anatomik Dormeo

Bini të flini në një pozicion gjumi natyral dhe zgjohuni plot energji për të filluar një ditë të re pas një gjumi të mirë me jastëkun anatomik Dormeo Sleep Inspiration. Jastëku ka një formë anatomike dhe përshtatet në mënyrë perfekte me konturet e kokës dhe qafës. Prodhuar me materiale shumë cilësore të cilat janë shumë të buta në prekje dhe kanë një pamje të këndshme e tërheqëse.

Material memory i butë dhe mbështetës

Pjesa e brëndshme e jastëkut është me material memory i cili përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e kokës. Ky jastëk ndihmon në eleminimin e dhimbjeve të qafës dhe ofron mbështetjen e duhur për shpinën. Me jastëkun anatomik Sleep Inspiration, ju do të bëni një gjumë të qetë e shplodhës gjatë gjithë natës.

Me vetëajrosje për një ambjent të thatë gjumi

Pjesët anësore të këllëfit të jastëkut janë me material AirX - Airmesh, i cili ajroset lehtësisht dhe siguron qarkullimin e ajrit në mënyrë të vazhdueshme në jastëk. Këllëfi i brëndshëm sëbashku me AirX Sistem sigurojnë një ambjent të freskët e të thatë gjumi, e ndërsa mbulesa e jashtme me një dizajn 3D krijon ndjesinë e një masazhimi të butë e ngrohtësi.

Ideal për personat që flenë me shpinë ose anash

Jastëku Anatomik Dormeo Sleep Inspiration është i përshtatshëm për personat që flenë me shpinë ose anash. I disponueshëm në 2 ngjyra një kombinim perfekt me të gjitha produktet e tjera të linjës Sleep Inspiration: konturet e tij janë në ngjyrë rozë ose bojëqielli. Mbulesa e jastëkut mund të lahet në 40°C.

Të dhëna teknike
Bërthama viscoelastic polyurethane foam (memory foam)
Forma e jastëkut Anatomik
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa Top fabric: 100% polyester, Side fabric: 100% polyester (AirX System); Inner cover fabric: 100% polyester
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 30x50 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia