Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set Jorgan + Jastëk Dormeo Sleep Inspiration

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Set jorgan dhe jastëk me materiale shumë cilësore dhe me një dizajn të këndshëm për më shumë rehati dhe ngrohtësi. Ky set është i disponueshëm në 2 përmasa teke dhe dopjo. Përjetoni një eksperienc gjumi të paharrueshme dhe të rehatshme çdo natë.

Set Jorgan + Jastëk Dormeo Sleep Inspiration
13,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Set jorgan dhe jastëk me materiale shumë cilësore dhe me një dizajn të këndshëm për më shumë rehati dhe ngrohtësi. Ky set është i disponueshëm në 2 përmasa teke dhe dopjo. Përjetoni një eksperienc gjumi të paharrueshme dhe të rehatshme çdo natë.

Më shumë
Detajet e produktit

Flini mirë falë materialit cilësor Wellsleep®

Qëndroni ngrohtë dhe të relaksuar gjatë gjithë vitit me jorganin dhe jastëkun të cilët janë prodhurar me materiale shumë cilësore dhe luksoze. Jorgani dhe jastëku janë të mbushura me material mikrofibër të avancuar Wellsleep®, të cilat sigurojnë vetëajrosje dhe butësi gjatë gjithë natës. Përjetoni një eksperiencë gjumi të paharrueshme dhe të rehatshme çdo natë.

Jastëk i cili përdoret në të dyja anët, më shumë rehati ose një masazh i lehtë

Dizenjuar në mënyrë të veçantë për tu përdorur në të dyja anët, njëra anë e qepur në forma katrore 3D për të ofruar ndjesinë e një masazhimi të lehtë.

Dhe ana tjetër e jastëkut e cila është shumë e butë për të ofruar butësi dhe një ambjent të pastër e higjenik gjumi.

Jorgan i lehtë

Ky jorgan i butë dhe me material shumë cilesor, me një dizajn të këndshëm i cili do të ofrojë rehati dhe ngrohtësi. Me një qepje në formë katrore, ky jorgan kombinohet në mënyrë perfekte me jastëku për t'ju ofruar rehati, butësi dhe ngrohtësi çdo natë.

Përmasat e disponueshme:

 • jorgani 140x200 cm + 1 jastëk 50x70
 • jorgani 200x200 cm + 2 jastëk 50X70

Materiali:

Jorgani:

 • 100% poliester (mikrofibra të avancuara Wellsleep®)
 • mbushja: 100% poliestër

Jastëku:

 • materiali në pjesën e sipërme: 100% poliester (mikrofibra të avancuara Wellsleep®)
 • materiali në pjesën e poshtme: 100% poliestër jacquard
 • materiali i brendshëm: 100% poliester
 • ngjyra e bardhë
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia