Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shtresë Silver Plus me 3 Zona Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Shtresë me material Ecocell® 4cm dhe me 3 zona komforti për mbështetje dhe rehati maksimale. Trajtuar me silver plus për një mbrojtje maksimale kundra bakterive dhe aromave të pakëndshme. Përmirësoni cilësinë e gjumit, mund të perdoret mbi divan, dyshekë apo sipërfaqe të tjera gjumi që janë të parehatshme. Mbulesë e cila mund të hiqet dhe lahet në 40°C.

Shtresë Silver Plus me 3 Zona Dormeo

Nga Çmimi: 13,990 Lekë Deri në


Oferta: 2,798 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtresë me material Ecocell® 4cm dhe me 3 zona komforti për mbështetje dhe rehati maksimale. Trajtuar me silver plus për një mbrojtje maksimale kundra bakterive dhe aromave të pakëndshme. Përmirësoni cilësinë e gjumit, mund të perdoret mbi divan, dyshekë apo sipërfaqe të tjera gjumi që janë të parehatshme. Mbulesë e cila mund të hiqet dhe lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni gjumë të qetë me shtresën Silver Plus me 3 zona

Kjo shtresë do të transformojë çdo sipërfaqe gjumi të parehatshme dhe të fortë në një sipërfaqe gjumi të rehatshme dhe shumë komode, për një gjumë të qetë gjatë gjithë natës. Investimi në një shtresë dysheku është i rëndësishëm pasi ju nuk keni pse të zëvëndësoni dyshekun tuaj.

 • Rehati dhe mbështetje maksimale falë gjeneratës së re të shtresës me material Ecocell®
 • Sipërfaqe e qëndrueshme gjumi dhe mbështetje e përsosur për shpinën
 • 3 zona komforti për mbështetjen e duhur në pjesë të ndryshme të trupit (kokë&qafë, mes dhe këmbë)
 • Sipërfaqe gjumi higjenike - mbulesë anti-alergjike dhe anti-baketeriale
 • Përdoret kudo: në shtëpi (mbi divan, kënd, dyshek etj) në shtëpi pushimi, në konvikt apo kur ju vijnë miq
 • Pjesa e poshtme e shtresës me material i cili nuk lejon lëvizjen.
 • Mbulesë e cila hiqet dhe lahet
 • Paketimi: Me vakum

Tre zona për më shumë rehati

Zonat e komfortit do të japin mbështetjen preçize dhe do të lehtësojnë presionin e ushtruar në pjesën e shpatullave dhe mesit.

 • Zona e kokës dhe qafës do t'ju ofrojnë ndjesinë e një masazhimi të lehtë.
 • Zona e mesit është e butë, por do t'ju ofrojë mbështetjen e duhur.
 • Zona e këmbëve dizenjuar për t'ju ofruar rehati të vazhdueshme dhe për të rritur qarkullimin e ajrit.

Shikoni në brëndësi të shtresës

lartësia
4 cm

Zona 1

Zona

Zona 2

Zona

Zona 3

Zona

Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper
 1. ecocell_foam

  4 cm shtrese Ecocell®

  Rehati, përshtatshmëri dhe ajrosje maksimale.

 2. washable_removable_cover

  Mbulesë e cila mund të hiqet dhe lahet

  Lehtësi në mirëmbajtje. Mbulesa është me zinxhir dhe mund të hiqet dhe lahet lehtësisht.

 3. antibacterial

  Trajtuar me Silver Plus

  Ofron mbrojtje antibakteriale, anti mykotike dhe kundra aromave të pakëndshme

 4. anti-slip

  Nuk lejon levizjen

  Pjesa e poshtme e shtresës me material i cili nuk lejon lëvizjen.

 5. 3D_airmash

  Material AirX System

  Siguron në mënyrë të vazhdueshme qarkullimin e ajrit në brëndësi të shtresës, për t'ju ofruar një sipërfaqe gjumi të thatë e të freskët gjatë gjithë kohës

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Silver PLUS treatment

Per me shume higjene, mbrojtje maksimale dhe per nje ambjent gjumi sa me te fresket kjo shtrese eshte e trajtuar me Silver PLUS e cila ofron:

 • Efekte anti-bakterial/anti mikrobe
 • Kundra aromave te pakendshme - redukton formimin e bakterive dhe aromve te pakendshme
 • Kundra pluhurave - parandalon krijimin e pluhurave

Praktike dhe e përdorshme në çdo vend

Ju mund të përmirësoni ambjetin tuaj të gjumit në vetëm pak sekonda. Kjo shtresë është e përshtatshme për:

 • Personat që flenë në divan apo dyshek që nuk janë të rehatshëm.
 • Personat që jetojnë në apartamente të vogla.
 • Personat që po kërkojnë për një zgjidhje praktike kur bëhet fjalë për shtëpi pushimi apo kur kanë miq të ftuar për të fjetur.
 • Studentët në konvikt.
 • Personat që bëjnë stërvitje në shtëpi.

Vendsoja është e thjeshtë dhe e shpejtë

Shtresa e dyshekut do të vijë në shtëpine tuaj e paketuar dhe e presuar në vakum për më shumë higjene dhe lehtësi në transport.

 • Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper

  Me kujdes prisni me gërshëre dhe hiqeni nga paketimi. Kujdes mos përdorni thikë.

 • Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper

  Shtroni shtresën mbi divan. Me kujdes prisni qesen plastike në pjesët anësore.

 • Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper

  Pasi ta keni hapur, lëreni për 6 orë që shtresa të marrë formën e duhur.

Të dhëna teknike
Bërthama Sfungjer poliuretane (Ecocell®); Mbulesa e brëndshme: 100% polyester
Lartësia 4 cm
Linja Dormeo Vitality
Materiali i dyshekut Ecocell®
Mbulesa Materiali në pjesën e sipërme: 100% poliester; Pjesët anësore: 100% poliester (AirX System); Materiali ne pjesen e poshtme: 100% poliester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia