Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Ristela Silver Flex Dormeo Silver Flex

Photo
Video

Korniza është bërë prej ahu dhe ristelat prej druri thupre. Ka 28 ristela. Ju mund ta vendosni fortësinë tuaj individuale në zonën e mesit me 5 ristelat e rregullueshme. Rregullimi i lartësisë me 12 nivele në pjesën e kokës ju lejon të rrini të qetë. Përmasa të ndryshme në dispozicion. 

Ristela Silver Flex Dormeo Silver Flex
Nga 14,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Korniza është bërë prej ahu dhe ristelat prej druri thupre. Ka 28 ristela. Ju mund ta vendosni fortësinë tuaj individuale në zonën e mesit me 5 ristelat e rregullueshme. Rregullimi i lartësisë me 12 nivele në pjesën e kokës ju lejon të rrini të qetë. Përmasa të ndryshme në dispozicion. 

Më shumë
Të dhëna teknike
Fortësi e rregullueshme Po
Linja Dormeo Vitality
Materiali dru ahu, thupër druri
Pesha maksimale e përdoruesit 130 kg
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 70-120 cm x 190-200 cm
Rregullimi i lartësisë Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë