Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Dyshek Siena 14cm V3 Dormeo

Photo
Video

Dysheku juaj i preferuar me një mbulesë të re - Dyshek Dormeo Siena 14 V3. Me një lartësi totale prej 14 cm dhe shtresë të fortë Ecocell®, do të jetë shoqëruesi juaj besnik për një gjumë të mirë gjatë natës. Dysheku ka mbulesë e cila mund të hiqet dhe të lahet e pasuruar me trajtimin CleanEffect® për higjienën maksimale dhe Sistemit AirX në pjesën e poshtme për një ajrosje maksimale.

Dyshek Siena 14cm V3 Dormeo
Nga 19,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dysheku juaj i preferuar me një mbulesë të re - Dyshek Dormeo Siena 14 V3. Me një lartësi totale prej 14 cm dhe shtresë të fortë Ecocell®, do të jetë shoqëruesi juaj besnik për një gjumë të mirë gjatë natës. Dysheku ka mbulesë e cila mund të hiqet dhe të lahet e pasuruar me trajtimin CleanEffect® për higjienën maksimale dhe Sistemit AirX në pjesën e poshtme për një ajrosje maksimale.

Më shumë
Detajet e produktit
 • NETË TË QETA

  Dysheku në të cilin flini është thelbësor për shëndetin dhe mirëqenien tuaj. Ne e dimë se sa e rëndësishme është të kesh një gjumë të qetë dhe të zgjohesh pa dhimbje qafe ose shpine, kështu që ne ju ofrojmë një gamë të gjerë dyshekësh Dormeo, të gjitha të krijuara me kujdesin për nevojat e trupit tuaj.

 • GARANCI

  Kemi besim tek produktet tona dhe ju ofrorjmë deri në 15 vite garanci. Kjo do të thotë 5.470 ditë ku ju do të zgjoheni të shplodhur.

 • NARUČITE ONLINE

  Kupite madrac online - mi ćemo se pobrinuti za dostavu vašeg madraca.

Dyshek i fortë për komoditet perfekt

Dysheku Dormeo Siena 14 është versioni i ri i bestsellerit tonë të përjetshëm. Ajo vjen me bërthamë të trashë 14 cm të bërë me material Ecocell® e cila është krijuar për një komoditet të shkëlqyeshëm të gjumit. Elastik me strukturë qelizore tre-dimensionale, duke mundësuar qarkullim efikas të ajrit dhe duke ofruar pika të shkëlqyeshme të adaptueshmërisë.

Dysheku Dormeo Siena është praktik dhe i rehatshëm:

 • dyshek i qëndrueshëm
 • Trajtimi CleanEffect® për mbrojtjen anti-bakteriale, anti-pluhurin dhe anti-aromën
 • mbulesë hiqet dhe lahet
 • sipërfaqe hipoalergjike e gjumit
 • 6 vjet garanci

Sfungjer i qëndrueshëm që merr formën e trupit

Për shkak të qarkullimit të shkëlqyeshëm të ajrit, dyshek Siena ju lejon të flini në një mjedis të thatë dhe higjenik. Natyra elastike e materialit Ecocell® lejon që ajo të marre formen e kontureve unike të trupit tuaj, por në të njëjtën kohë, është një material i fortë që vazhdimisht mban formën e saj, pa marrë parasysh çfarë presioni ushtrohet mbi të, dhe do t'ju zgjasë me vite.

Trajtim CleanEffect® për higjienë maksimale

Mbulesa e dyshekut e qepur në katrorë 3D për dimensionim, pamje të këndshme dhe ndjesi të butë masazhi dhe ngrohtësie. Pëlhura e mbulesës është e pasuruar me trajtimin CleanEffect® për ta bërë atë anti-bakteriale dhe anti-pluhur dhe për t'ju siguruar një mjedis të shëndetshëm të gjumit. Trajtimi CleanEffect® siguron që dysheku juaj të mbetet i freskët dhe pa aromë.

Mjedisi i freskët dhe i thatë i gjumit

Pjesa e poshtme e dyshekut Dormeo Siena është bërë nga material AirX System, e cila do të sigurojë qarkullim të vazhdueshëm të ajrit në të gjithë dyshekun. Mbulesa e brendshme së bashku me AirX System siguron një mjedis të freskët dhe të thatë të gjumit.

Mbulesë që mund të lahet për ta mbajtur të pastër dhe të freskët dyshekun

Dysheku Siena 14cm V3 ka një zinxhir në mbulesë, kështu që mund ta hiqni lehtë dhe ta lani në lavatriçe në 40 °C. Falë kësaj, ju siguroheni që dysheku juaj të jetë gjithmonë i freskët dhe pa aroma të pakëndshme.

Lehtësi në transport

Dysheku Dormeo Siena 14 V3 është i disponueshëm në permasa të ndryshme. Është e paketuar me vakum për transport të lehtë dhe miqësor ndaj mjedisit dhe vjen me 6 vjet garanci.

Të dhëna teknike
Bërthama polyurethane foam (Ecocell®)
Fortësia Mesatarisht I Fortë
Lartësia 14 cm
Linja Dormeo Comfort
Materiali i dyshekut Ecocell®
Mbulesa Top and front laterial fabric: 100% polyester; Bottom and lateral fabric: 100% polyester (AirX System); Inner cover: 100% polyester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star