Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shtresë Dormeo Dream Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Të flesh mbi shtresën Dormeo Dream Comfort është njësoj sikur të flesh mbi re. Prodhura me materiale cilësore dhe natyrale të cilat janë anti-alergjike, anti-bakteriale dhe sigurojnë qarkullimin e ajrit. Shtresa përshtatet dhe merr formën e trupit falë materialit Ecocell® në brendësi të saj. 

Sasitë e fundit!
Shtresë Dormeo Dream Comfort

Çmimi: 24,990 Lekë


Oferta: 4,998 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Të flesh mbi shtresën Dormeo Dream Comfort është njësoj sikur të flesh mbi re. Prodhura me materiale cilësore dhe natyrale të cilat janë anti-alergjike, anti-bakteriale dhe sigurojnë qarkullimin e ajrit. Shtresa përshtatet dhe merr formën e trupit falë materialit Ecocell® në brendësi të saj. 

Më shumë
Detajet e produktit

Është njësoj sikur të flini mbi re

Shtresa Dormeo Dream Comfort është krijuar vetëm me një synim - duke përdorur materiale cilësore dhe inovative për të krijuar një shtresë të lehtë e cila të sigurojë gjumë të mirë e të rehatshëm sikur po flini mbi re.

Materiale natyrale

Fibra inovative PLA në mbulesen e shtresës Dormeo Dream Comfort  do të sigurojnë një serë benefitesh. PLA janë fibra jo-aromatike të krijuara nga burimet e ripërteritshme të bimeve të cilat janë përmirësuar për të siguruar butësinë e fibrave dhe shume avantazhe të tjera si:

  • menaxhimin e lagështisë
  • baze-bimesh materiale natyrale
  • veti anti-bakteriale
  • hipoalergjike
  • e përshtatshme për personat që djerësin
  • thahet lehtësisht
  • Pamje perfekte edhe pas larjes

Qarkullim ajri optiamal falë Sistemit AirX®

Pjesët anësore të shtresës Dormeo Dream Comfort janë krijuar me sistemin AirX System®i cili siguron qarkullimin optimal të ajrit dhe shtresa do të jetë e freskët, e lehtë dhe e ajrosur në çdo sezon.

Gjenerata e re Ecocell® siguron mbështetjen e duhur për trupin

3cm shtresë Ecocell® dizenjuar për të siguruar mbeshtetjen e duhur për trupin. Stuktura e saj tre dimensionale siguron qarkullimin e ajrit dhe mbeshtetjen e duhur për trupin. 

Përshtatet dhe merr formën e trupit

Dhe për më tepër, shtresa Ecocell® merr formen e trupit duke sigurar një gjumë të qetë e të rehatshëm gjatë gjithë natës.

Mikrofibra ‘Featherfeel’

Mbulesa dhe shtresa gjithashtu është e pasuruar edhe me mikrofibra ‘Featherfeel’. Një strukture jashtëzakonisht e butë e cila do ti shtojë butësinë dhe volumin shresës Dream Comfort duke e bërë shumë të veçantë në krahasim me shtresat e tjera.

Lehtësi në pastrim, mbulesë me zinxhir

Mbulesa e saj është me zinxhir e cila mund të hiqet dhe mund të lahet edhe në lavatriçe.

Pjesë e linjës Dream Collection

Shtresa Dormeo Dream Comfort është pjesë e linjës Dream Collection, dizenjuar për t'ju ofruar një gjumë të qetë si mbi re.

Dormeo Dream Comfort Topper

Të dhëna teknike
Bërthama sfungjer poliuretan (Ecocell®) – 3 cm
Lartësia 4 cm
Mbulesa 100% poliestër
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia