Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti për fëmijë me Xhirafa Dormeo Giraffe

Photo
Video
-42%

Seti për bebe është i përbërë nga tre produkte të linjës së bebeve. Seti përfshin: mbrojtësen e krevatit, këllëf jorgani dhe 2 çarçaf. Të gjitha produktet janë me materiale shumë cilësore 100% pambuk. Lahet në 60°C. I disponueshëm në 2 përmasa: 60x120 cm dhe 70x140 cm.

Seti për fëmijë me Xhirafa Dormeo Giraffe

Çmimi: 11.990 Lekë


Oferta: 6.990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti për bebe është i përbërë nga tre produkte të linjës së bebeve. Seti përfshin: mbrojtësen e krevatit, këllëf jorgani dhe 2 çarçaf. Të gjitha produktet janë me materiale shumë cilësore 100% pambuk. Lahet në 60°C. I disponueshëm në 2 përmasa: 60x120 cm dhe 70x140 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Përkëdhel fëmijën tuaj me 3 produkte të bukur me imazhin e xhirafës:

 • Dormeo Baby Mbrojtëse Xhiraf
 • Dormeo Baby Mbulesë Xhiraf
 • Dormeo Baby çarçaf (2 copë)

Mbrojtësja Dormeo Baby Xhiraf

 • Mbron fëmijën nga pluhuri.
 • Mbron fëmijën tuaj nga sipërfaqet e forta dhe të ftohta.
 • I këndshëm për tu prekur dhe ndjerë.
 • Dizajn i këndshëm natyror.

Mbulesa Dormeo Baby Xhiraf

 • Dizajn i këndshëm natyror.
 • I këndshëm në prekje.
 • Për natë të buta dhe të ngrohta.

Çarçaf Dormeo, 2 copë

 • Dizajn pershtatet me mbrojtësen dhe mbulesën.
 • I këndshëm dhe i butë në prekje.
 • I disponueshëm në 2 përmasa dhe 2 ngjyra.

Të 3 produktet janë bërë nga materiale të cilësisë më të larta dhe ngjyra për të krijuar ambient të bukur fjetjeje për fëmijën tuaj.

Informacione Shtesë

Seti për fëmijë xhirafë është i përshtatshëm për:

 • fëmijët nga lindja deri në moshën 5 vjeçare
 • një dhuratë për prindërit
 • pranishëm në lindje.
Të dhëna teknike
Materiali pambuk, polistër
Ngjyrat e disponueshme e bardhë
Programi Dormeo fëmijët
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star