Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jorgan + Jastëk Dormeo Siena

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-66%

Seti Siena është zgjidhja ideale për të gjithë ata persona të cilët preferojnë të zgjedhin produkte të cilat sigurojnë një gjumë shplodhës dhe të rehatshëm. I disponueshëm në 2 përmasa.

Jorgan + Jastëk Dormeo Siena

Çmimi: 8,990 Lekë


Oferta: 3,030 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti Siena është zgjidhja ideale për të gjithë ata persona të cilët preferojnë të zgjedhin produkte të cilat sigurojnë një gjumë shplodhës dhe të rehatshëm. I disponueshëm në 2 përmasa.

Më shumë
Detajet e produktit

Përkrah kokën tuaj gjatë gjumit, ruan formën dhe madhësinë e tij

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë të gjatë dhe pa-ndërprerje. Fibrat ruajnë vëllimin e tyre dhe garantojnë përkrahje të plotë gjatë gjithë natës, kështu që jastëku nuk ka nevojë për rregullim.

Zgjidhje perfekt për ata që janë alergjikë ndaj bakterieve

Seti Siena është zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj baktereve, insekteve dhe mykyt pasi ky jastëk ka veti anti-alergjike. Mund të lahet deri në 60°C dhe higjiena është e garantuar.

Seti Tek përfshin:

 • 1 x Jorgan Siena 140x200
 • 1 x Jastëk Siena 50x70

Seti Dopjo përfshin:

 • 1 x Jorgan Siena 200x200
 • 2 x Jastëk Siena 50x70

Jorgan i butë për një gjumë të lehtë pa alergji dhe djersitje

Dormeo Siena Duvet është jorgan i butë, vetajrosës, i lehtë që ju përkëdhel me ngrohtësinë dhe komfortin e tij. Është i mbushur me fibra Wellsleep®, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe ka veti si të jetë i mbushur me pupla.

Pra i ngjanë një jorgani klastik të mbushur me pupla:

 • Është i butë,
 • Ka veti ajrosëse të shkëlqyera dhe mban dyshekun tuaj të freskët,
 • Nuk shkakton alergji!

Fibrat e lehtë Wellsleep® për përkrahje të sigurtë dhe komforte

Fibra Wellsleep® të butë dhe në të njëjtën kohë të fortë prej poliesteri që i japin jastekut vëllim dhe fleksbilitet. Jastëku përshtatet plotësisht me formën e kokës dhe qafës tuaj falë elastitcitetit të fibrave. Kur ju zgjoheni, jastëku kthehet në formën e tij origjinale.

Ndjesi freskie gjatë gjithë kohës falë vetëajërosjes

Te mbushura me fibra Wellsleep® ka qarkullim të mirë ajri dhe natyrisht largon lagështinë më lehtë. Kjo rregullon djersitjen, pengon bakteriet, insektet e zhvillimin e mykut, prandaj krijon një ambient të shkëlqyer për fjetje. Fibrat Wellsleep® kanë veti të mira izoluese, pasi që ato rregullojnë nxehtësinë përmes xhepave të ajrit. Seti Siena është komfort pa marrë parasysh sezonin, është i nxehtë në dimër dhe i freskë gjatë verës.

Informacione Shtesë

Përkrah kokën tuaj gjatë gjumit, ruan formën dhe madhësinë e tij

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë të gjatë dhe pa-ndërprerje. Fibrat ruajnë vëllimin e tyre dhe garantojnë përkrahje të plotë gjatë gjithë natës, kështu që jastëku nuk ka nevojë për rregullim.

Zgjidhje perfekt për ata që janë alergjikë ndaj bakterieve

Seti Siena është zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj baktereve, insekteve dhe mykyt pasi ky jastëk ka veti anti-alergjike. Mund të lahet deri në 60°C dhe higjiena është e garantuar.

Seti Tek përfshin:

 • 1 x Jorgan Siena 140x200
 • 1 x Jastëk Siena 50x70

Seti Dopjo përfshin:

 • 1 x Jorgan Siena 200x200
 • 2 x Jastëk Siena 50x70

Jorgan i butë për një gjumë të lehtë pa alergji dhe djersitje

Dormeo Siena Duvet është jorgan i butë, vetajrosës, i lehtë që ju përkëdhel me ngrohtësinë dhe komfortin e tij. Është i mbushur me fibra Wellsleep®, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe ka veti si të jetë i mbushur me pupla.

Pra i ngjanë një jorgani klastik të mbushur me pupla:

 • Është i butë,
 • Ka veti ajrosëse të shkëlqyera dhe mban dyshekun tuaj të freskët,
 • Nuk shkakton alergji!

Fibrat e lehtë Wellsleep® për përkrahje të sigurtë dhe komforte

Fibra Wellsleep® të butë dhe në të njëjtën kohë të fortë prej poliesteri që i japin jastekut vëllim dhe fleksbilitet. Jastëku përshtatet plotësisht me formën e kokës dhe qafës tuaj falë elastitcitetit të fibrave. Kur ju zgjoheni, jastëku kthehet në formën e tij origjinale.

Ndjesi freskie gjatë gjithë kohës falë vetëajërosjes

Te mbushura me fibra Wellsleep® ka qarkullim të mirë ajri dhe natyrisht largon lagështinë më lehtë. Kjo rregullon djersitjen, pengon bakteriet, insektet e zhvillimin e mykut, prandaj krijon një ambient të shkëlqyer për fjetje. Fibrat Wellsleep® kanë veti të mira izoluese, pasi që ato rregullojnë nxehtësinë përmes xhepave të ajrit. Seti Siena është komfort pa marrë parasysh sezonin, është i nxehtë në dimër dhe i freskë gjatë verës.

Rekomandohet për:

 • të gjitha sezonet
 • të gjithë familjen
 • ata që djersijnë sepse ky jastek ka veti të shkëlqyera freskuese
 • ata që vuajnë nga alergjitë pasi që bakteriet nuk akumulohen në fibrat Wellsleep®
 • të gjitha pozicionet e fjetjes
Të dhëna teknike
Materiali mikrofibra wellsleep, polistër
Programi Dormeo fjetja
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star