Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve Dormeo Twins

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-73%

Seti i kellefeve Twins i butë dhe me material 100% pambuk satten. 4 pamje në një set. 4 kombinime ngjyrash: lejla, jeshile, blu dhe gri. Seti lahet në lavatriçe me 40℃. Seti tek këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Këllëfi i jorganit është me mbyllje si goje peshku, ndërsa këllëfi i jastëkut me mbyllje me kopsa.

Seti i këllëfëve Dormeo Twins

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 1,493 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i kellefeve Twins i butë dhe me material 100% pambuk satten. 4 pamje në një set. 4 kombinime ngjyrash: lejla, jeshile, blu dhe gri. Seti lahet në lavatriçe me 40℃. Seti tek këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Këllëfi i jorganit është me mbyllje si goje peshku, ndërsa këllëfi i jastëkut me mbyllje me kopsa.

Më shumë
Detajet e produktit

2 Stile të ndryshme në një set këllëfësh.

Zbukuroni dhomën tuaj me setin e këllëfëve Twins. Ky set mund të përdoret nga të dyja anët dhe ju lejon të rregulloni shtratin tuaj në 2 kombinime të ndryshme.

 • Njëra anë e këllëfit është në ngjyrë pana dhe e stampuar me rrathë, të cila i japin këtij seti një pamje trendi dhe dinamike.
 • Ana tjetër është një ngjyrëshe jeshile, blu, lejla ose gri.

Seti tek përfshin:

 • 1 x Këllëf jorgani 140x200
 • 1 x Këllëf jastëku 50x70

Seti dopjo përfshin:

 • 1 x Këllëf jorgani 200x200
 • 2 x Këllëf jastëku 50x70

Material pambuk saten i cilësisë së lartë.

Seti i këllëfeve Twins është i prodhuar me material 100% pambuk saten e cila do ti shtojë shkëlqimin dhe bukurinë dhomës tuaj. 

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Prodhuar me materiale të zgjedhura me kujdes
 • Material natyral - pambuk
 • Elastike dhe përshtaten shumë mirë
 • Ngjyra të cilat kombinohen me linjen Dormeo(këllëfët e jorganit dhe jastëkut)
 • Çmim i leverdisshëm dhe cilësi e lartë
 • Mbyllje me zinxhir

Rekomandohet për:

 • Personat që preferojnë setet e këllëfëve dhe kombinimet e ngjyrave
 • Personat me lëkurë të ndjeshme
 • Personat të cilët dëshirojnë të përdorin produkte me materiale natyrale
Të dhëna teknike
Materiali pambuk
Programi Dormeo Salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star