Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve Dormeo Scala

Photo
Video
-20%

Seti i këllëfëve Scala plot stil dhe me një pamje dinamike. Prodhuar me material 100% pambuk i cili është shumë i butë. E disponueshme në ngjyrat blu dhe gri. Seti tek përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo përfshin këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Mbyllja e këllëfit të jorganit si gojë peshku dhe këllëfi jastëkut me mbyllje me kopsa.

Seti i këllëfëve Dormeo Scala

Çmimi: 4.990 Lekë


Oferta: 3.990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve Scala plot stil dhe me një pamje dinamike. Prodhuar me material 100% pambuk i cili është shumë i butë. E disponueshme në ngjyrat blu dhe gri. Seti tek përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo përfshin këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Mbyllja e këllëfit të jorganit si gojë peshku dhe këllëfi jastëkut me mbyllje me kopsa.

Më shumë
Detajet e produktit

Kthehuni sërisht në fëmijëri

Jeni fëmijë në shpirt dhe ju pëlqen të luani? Preferoni një pamje dinamike dhe plot energji. Nëse kjo është e vërtetë atëherë ju sygjerojmë setin e këllëfeve Dormeo Scala! Ngjyra të plota, dizajn me vija që do ti japin më shumë dritë dekorit të dhomës tuaj. Material i butë 100% pambuk. Seti përfshin këllëfin e jorganit dhe këllëfin e jastëkut.

Ndjesi butësie në çdo prekje

Shumë i butë dhe shumë i rehatshëm, Seti i këllëfëve Dormeo Scala është 100% pambuk për një ndejsi natyrale në prekje.

Ajerosje optimale per cdo sezon

Materiali i butë pambuk do të sigurojë ajërosje dhe higjenë në çdo sezon.

Mbyllje praktike për këllëfin e jorganit & jastëkut

Seti i këllëfëve Dormeo Scala përfshin këllëfin e jorganit i cili ka mbyllje me kopsa dhe këllëfët e jastëkut 50x70cm.

Lahet në lavatriçe

Këllëfi i jorganit dhe jastëkut mund të lahen në lavatriçe me 40°C.

DORMEO SCALA BEDDING SET

Të dhëna teknike
Materiali pambuk
Ngjyrat e disponueshme blu, gri
Programi Dormeo salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star