Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve Dormeo Lettera

Photo
Video
-30%

Seti i këllëfëve Lettera një set modern me një mesazh të stampuar: » Home is where the heart is«. I disponueshëm në dy ngjyra: blu xhins dhe bezhë. Lahet në 40℃. Seti tek përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo përfshin këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm, seti super dopjo përfshin këllëf jorgani 220x240 dhe 2 këllëf jastëku.

Seti i këllëfëve Dormeo Lettera

Çmimi: 3.490 Lekë


Oferta: 2.443 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve Lettera një set modern me një mesazh të stampuar: » Home is where the heart is«. I disponueshëm në dy ngjyra: blu xhins dhe bezhë. Lahet në 40℃. Seti tek përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo përfshin këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm, seti super dopjo përfshin këllëf jorgani 220x240 dhe 2 këllëf jastëku.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti i kellëfëve me tekst të stampuar - modern, trendi dhe me një mesazh të veçantë

Seti i këllëfëve me një kombinim modern ngjyrash dhe me një mesazh domethenës - Shtëpia është aty ku është zemra - i cili do të ngrohë zemrën tuaj çdo mëngjes, pasi është gjëja e pare që ju do të lexoni.

2 kombinime ngjyrash

Ky set është i disponueshëm në 2 kombinime të ndryshme ngjyrash:

 • seti i këllëfeve blu dhe shkrimi në ngjyrë bezhë
 • seti i këllëfëve bezhë dhe shkrimi në ngjyrë gri

I disponueshme në 3 përmasa:

 • këllëf jorgani 140x200 & 1 këllëf jastëku 50x70
 • këllëf jorgani 200x200 & 2 këllëf jastëku 50x70
 • këllëf jorgani 220x240 & 2 këllëf jastëku 50x70
Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • material pambuk për më shumë butësi
 • dizajn trendi dhe modern
 • lahet në lavatrice
 • mbyllje e kellefit te jorganit me kopsa
 • 2 kombinime ngjyrash
 • 3 permasa

Rekomandohet për:

 • Për ata të cilët janë të apasionuar pas butësisë
 • Për ata të cilët preferojnë të jenë të veçantë
 • Për ata të cilët duan të pasurojne dhomën e tyre me modelet më të reja
Të dhëna teknike
Add Info Përmasat e disponueshme: 140x200cm, 200x200cm, 220x240cm
Materiali pambuk, polistër
Ngjyrat e disponueshme bezhë, blu
Programi Dormeo salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star