Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Seti i këllëfëve Dormeo Mark trend

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jepini dhomës tuaj shkëlqimin dhe freskinë me kombinimin 3 ngjyrësh Dormeo Mark Trend, dhoma juaj do të ketë një pamje perfekte.

Me çdo blerje Dormeo ju mund të fitoni 1 dhomë gjumi Brunes në vlerë 1.290 Euro ose 1 nga 10 dhuratat Dormeo.
Seti i këllëfëve Dormeo Mark trend
7,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jepini dhomës tuaj shkëlqimin dhe freskinë me kombinimin 3 ngjyrësh Dormeo Mark Trend, dhoma juaj do të ketë një pamje perfekte.

Më shumë
Detajet e produktit

Jepini dhomës tuaj shkëlqimin dhe freskinë me kombinimin 3 ngjyrësh Dormeo Mark Trend.

Seti i këllefëve është kombinimi perfekt për jorganët dhe jastekët Dormeo dhe ju ofron çdo gjë që ju nevojitet për të dekoruar dhomën tuaj me stil. Dizajni shumë ngjyrësh : violet e hapur/e mbyllur, gri/bojeqielli dhe kafe/portokalli janë ngjyrat të cilat do të tërheqin vëmëndjen tuaj dhe një pikë shumë e fortë në dhomën tuaj.

Këllefët e jastëkut janë me vija ndërsa këllëfi i jorganit në njërën anë është me vija ndërsa në pjesën tjetër është një ngjyrësh. Këllëfet e jorganin dhe jastëkut me dizajnin me vija janë të disponueshme në dy përmasa 140 x 200 dhe 200 x 200.

Kujdesi dhe mirëmbajtja:

Ky set mund të lahet lehtësisht në lavatriçe. Ky set kellëfesh është i paisur me certifikaten Oko-Tex standard 100 dhe është testuar për substanca të demshme dhe ajo i plotëson të gjitha kërkesat ekologjike të njeriut për produkte që janë në kontakt të drejtpërdrejtë me lëkurën.

DORMEO MARK TREND BEDDING

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • Për këdo që deshiron ti shtojë ngjyrat dhe stil trendi dhomes se gjumit
 • Për këdo që deshiron dicka interesante dhe tërheqese
 • Dhurata idele për këdo
 • Për këdo që dëshiron produkte të cilesise së lartë
 • Për këdo që dëshiron të perdori jorganin në të dyja anët
 • Për këdo që pëlqen të flen ngrohtë dhe butë
 • Për këdo që preferon një dizajne të mrekullueshem, dhe lehtësi në mirembajte.

Kujdesi dhe mirëmbajtja:

Ky set kellëfesh është i paisur me certifikaten Oko-Tex standard 100 dhe është testuar për substanca të demshme dhe ajo i plotëson të gjitha kërkesat ekologjike të njeriut për produkte që janë në kontakt të drejtpërdrejtë me lëkurën.

Ky set mund të lahet lehtësisht në lavatriçe.

 

 

Të dhëna teknike
Programi Dormeo salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star