Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Seti i këllëfeve Dormeo Blossom

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-58%

Seti i kellëfëve Blossom trendi dhe me material pambuk shumë cilësor. 4 pamje në një set të vetëm. I disponueshëm në ngjyrë lejla dhe blu. Seti tek përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo përfshin këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Këllëfi i jorganit dhe këllëfi i jastëkut me mbyllje si zarf. Lahet në 40℃.

Seti i këllëfeve Dormeo Blossom

Nga Çmimi: 5,990 Lekë Deri në


Oferta: 2,500 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i kellëfëve Blossom trendi dhe me material pambuk shumë cilësor. 4 pamje në një set të vetëm. I disponueshëm në ngjyrë lejla dhe blu. Seti tek përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo përfshin këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Këllëfi i jorganit dhe këllëfi i jastëkut me mbyllje si zarf. Lahet në 40℃.

Më shumë
Detajet e produktit

Dizajn modern i kombinueshme me çdo dhomë gjumi

Ky set me material pambuk-Tencel® është një kombinimin midis klasikes dhe rehatisë. Me një pamje elegante dhe një dizajn me lule shumëngjyrëshe të cilat do ti shtoje bukurinë dhomën së gjumit. Ky set është i prodhuar me materiale cilesore pambuk Tencel®.

Fibrat e Tencel® nga bima eucaliptus janë të njohura për butësinë si të mëndafshit, fortësinë si të poliestrës, freskinë si të linos, ngrohtësinë e leshit të deles dhe më shumë përthithëse se pambuku. Ka veti shumë të mira në përthithje, në rregullimin e temperaturës, është hipoalergjike,  100% organik dhe me përmbajtje plotësisht natyrale.

Ju mund të zgjidhni anën me lule ose anën njëngjyrëshe në varësi të dhomës. 

  • Pambuk Tencel për më shumë butësi
  • 4 stile në një komplet
  • Dizajn shik
  • 2 ngjyra: blu dhe lejla
  • Lahet në 40°

DORMEO BLOSSOM BEDDING SET

Të dhëna teknike
Materiali pambuk, tencel
Programi Dormeo salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star