Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Qiri Armoatizues Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-49%

Qiri aromatizues, mund të përdoret si dekorues për ambjentin dhe aromatizues në të njëjtën kohë. Ky qiri dekorues është i vendosur në një kavanoz të bukur qelqi, të cilin mund ta përdorni edhe më vete pasi qiriu të digjet.

Qiri Armoatizues Dormeo

Çmimi: 590 Lekë


Oferta: 300 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Qiri aromatizues, mund të përdoret si dekorues për ambjentin dhe aromatizues në të njëjtën kohë. Ky qiri dekorues është i vendosur në një kavanoz të bukur qelqi, të cilin mund ta përdorni edhe më vete pasi qiriu të digjet.

Më shumë
Detajet e produktit

Qiri aromatizues, mund të përdoret si dekorues për ambjentin dhe aromatizues në të njëjtën kohë.

Ky qiri dekorues është i vendosur në një kavanoz të bukur qelqi, të cilin mund ta përdorni edhe më vete pasi qiriu të digjet.

Materiali dhe dizajni

Qirinjtë janë me dyll parafinë. Parafina është një produkt i krijuar nga përzierja e vajit dhe gazit. Parafina është dylli më i zakonshem i përdorur për krijimin e qirinjve.

Parafina është një produkt natyral dhe ka keto veti bazë:

 • Jo-Toksike
 • Jo-Reaktiv
 • Burim i pastër për djegje
 • Pangjyrë

  Qirinjtë digjen përafërsisht për 30 orë.

  Përmasa: diametri 8.5cm dhe lartësia 8cm.

  Të disponueshme në 3 aroma dhe secila ka ngjyrë të ndryshme parafine:

 • Sheqer pikant - aromë e ëmbël dhe e fortë
 • Xhinxher – aromë sikur biskotat me xhinxher po piqen në furrë
 • Kanellë dhe portokall – arome sikur po pregatitet verë
 • Të dhëna teknike
  Funksione Shtesë Candle will burn approx. 30 hours
  Programi Dormeo Salloni
  Përmasat App. dimension of the candle jar: dia. 8,5 cm, height 8 cm

  Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

  Si e vlerësoni këtë Produkt? *

  1 1 yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

  Produkti që keni parë

  Produkti që keni parë