Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Shtresë Green Tea Dormeo

Photo
Video
-50%

Shtresë 5 cm e cilësisë së lartë shton një mbështetjeje shtesë dhe rehati në çdo sipërfaqe gjumi. I përshtatshëm për njerëzit që vuajnë nga alergjitë ose astma. E palosshme dhe lehtësi në transport. Mbështjellja në çantë speciale zë shumë pak hapësirë, e hapur kthehet në një shtrat të klasit të parë. Përdoreni kudo - në çadër, karvan, në shtëpinë e fundjavës ose si dyshek shtesë për mysafirët.

Shtresë Green Tea Dormeo

Çmimi: Nga 14,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 7,495 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtresë 5 cm e cilësisë së lartë shton një mbështetjeje shtesë dhe rehati në çdo sipërfaqe gjumi. I përshtatshëm për njerëzit që vuajnë nga alergjitë ose astma. E palosshme dhe lehtësi në transport. Mbështjellja në çantë speciale zë shumë pak hapësirë, e hapur kthehet në një shtrat të klasit të parë. Përdoreni kudo - në çadër, karvan, në shtëpinë e fundjavës ose si dyshek shtesë për mysafirët.

Më shumë
Detajet e produktit

Dëshironi të flini rehat? Thjesht shtroni shtresën!

Ju duhet të flini në divan të pakëndshëm çdo natë? Divanët nuk bëjnë sipërfaqet më të mira të gjumit dhe madje edhe divanët më të shtrenjtë zhyten dhe deformohen me kohën. Shtresa do ta kthejë divanin ose shtratin tuaj në një sipërfaqe të rehatshme dhe mbështetëse gjumi. Është gjithashtu krevati ideal për mysafirët dhe do t'i bëjë mysafirët tuaj të ndjehen si në shtëpi. E shkëlqyeshme edhe për në shtëpi gjatë fundjavës ose për pushime ose në ato netë të pakëndshme larg shtratit tuaj në një karvan, tendë ose varkë.

 • Bërthama e shtresës: 4 cm sfungjer me cilësi të lartë Ecocell siguron komoditet të shkëlqyeshëm të gjumit (mbushje shtesë prej 1 cm)
 • Për shkak të sfungjerit Ecocell® do të mbajë formën e saj me kalimin e kohës kështu ju japë mbështetjen që ju nevojitet
 • Përshtatshmëri e shkëlqyeshme për rregullimin perfekt të shtyllës kurrizore
 • I përshtatshëm për njerëzit që vuajnë nga alergjitë ose astma
 • Trajtimi CleanEffect® në mbulesë siguron mbrojtje nga pluhuri, bakteriet ose aromat.
 • Trajtimi me Green Tea i mbushur me mbulesë do t'ju ndihmojë të qetësoheni dhe të relaksoheni pas ditës së zënë dhe stresuese
 • Veshja kundër rrëshqitjes siguron që shtresa të fiksohet në mënyrë të sigurt në çdo sipërfaqe
 • Transporti dhe magazinimi i thjeshtë: i paketuar në çantë të krijuar posaçërisht është shumë e lehtë ta mbështjellësh dhe transportosh
 • Me të vërtetë e lehtë për tu ruajtur, falë elementeve të dobishëm me ngjitje
 • Përdoreni atë kudo: në shtëpi (në shtrat, divan, dysheme etj.) Në shtëpinë e fundjavës në konvikte studentësh ose për mysafirë.
 • Paketimi: Me vakum në një kuti kompakt

Shikoni në brëndësi të shtresës

lartësia5cm

Dormeo Siena Mattress V3

Qëndro sipërKliko   për më shumë info.

 1. 16 cm Ecocell® foam core

  4 cm shtresë Ecocell®

  Lehtëson peshën në nyjet tuaja dhe pikat e presionit. Siguroni rehati, përshtatshmëri dhe ajrosje.

 2. Cover with CleanEffect® protection

  Mbulesa e trajtuar me Green tea

  Mikrokapsulat e Green Tea futen në mbulesen e shtresës.

 3. AirX System fabric for breathability

  Mbulesa e trajtuar me CleanEffect®

  Siguron që shtresa juaj të mbetet e freskët dhe pa aromë..

 4. Cover with zipper

  Veshja kundër rrëshqitjes

  Siguron që shtresa do të rregullohet në mënyrë të sigurt dhe do të qëndrojë gjithmonë në vend.

Trajtimet në mbulesë për qetësim dhe gjumë të mirë dhe higjenik

Aroma e çajit jeshil mund të ketë një efekt lehtësisht stimulues, por edhe relaksues në të njëjtën kohë. Mikrokapsulat e çajit jeshil futen në pëlhurën mbulesë së shtresës. Pas kontaktit me lëkurën tuaj, disa nga mikrokapsulat çahen, duke lëshuar aromën natyrale të çajit jeshil. Aroma e këndshme e çajit jeshil do t'ju ndihmojë të qetësoheni pas një dite të ngarkuar, do t'ju ndihmojë të lehtësoni stresin dhe t'ju çoj në ëndrrat më të ëmbla. Tani ju mund të shijoni përfitimet e aromaterapisë së çajit jeshil në komoditetin e shtëpisë tuaj dhe ta ktheni çdo përvojë gjumi në një relaks të pastër.

Për mbrojtje shtesë, ne kemi shtuar trajtimin CleanEffect®, i cili siguron mbrojtje nga marimangat e pluhurit, bakteret dhe aromat e pakëndshme. Kjo e bën shtresen Green Tea veçanërisht të përshtatshëm për të siguruar një mjedis të pastër dhe të freskët gjumi.

Fundi i mbulesës së shtresës ka një shtresë kundra rreshkitjes që siguron që shtresa juaj do të rregullohet në mënyrë të sigurt dhe do të qëndrojë gjithmonë në vend.

Kjo shtresë e dobishëm dhe me cilësi të lartë është gati të ju tundë për të fjetur në çdo kohë - përdorni atë:

 • Për gjumin më të rehatshëm dhe të shëndetshëm
 • Si një shtrat shtesë - akomodoni mysafirët tuaj me kujdes mbretëror
 • Për lojërat e fëmijëve në dysheme
 • Për rekreacion në natyrë
 • Për udhëtime
 • Për sport - për shembull, yoga ose pilates
 • Doreza për ngritje më të lehtë

 • Për udhëtime - një vend i butë për tu shtrirë pas një dite të gjatë shëtitjeje.

 • Përmirësoni nivelin e komoditetit tuaj edhe në udhëtime.

E thjeshtë dhe e shpejtë

Shtresa Green Tea vjen e mbyllur me vakum dhe paketuar në një qese blu të projektuar posaçërisht, në mënyrë që të paketohet lehtësisht dhe të ruhet përsëri dhe përsëri. Ju gjithashtu merrni dy shirita me sistem vulosje të ngjitur në vija, ato do t'ju ndihmojnë në ruajtjen e shtreses.

 • 1
  Unpacking Topper - Step 1

  1. Pritini me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos e prisni qesen plastike brenda. Mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Unpacking Topper - Step 2 and 3

  2-3. Hapni pjesën e sipërme të mbyllur me vakum mbi kolltuk. Pritini me kujdes qesen plastike përgjatë skajeve dhe hiqni qesen plastike.

 • 4
  Unpacking Topper - Step 4

  4. Lëreni 6 orë që shtresa të marrë formë plotësisht.

Të dhëna teknike
Bërthama polyurethane foam (Ecocell® foam
Lartësia 5 cm
Linja Dormeo Comfort
Materiali i dyshekut Ecocell®
Mbulesa Top Fabric: 61% polyester, 39% polypropylene, green tea treatment; Lamination layer: Non-woven fabric: 80% polyester, 20% polypropylene; Bottom fabric: 65 % polyester and 35 % polypropylene with anti-slip coating; Lamination layer: Non-woven fabric: 80% p
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star