Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Shtrese Renew Natura V2 Dormeo

Photo
Video

Cilësi e lartë, shtresë dysheku me material memori. Siguron rehati dhe mbështetjen e duhur për trupin. Materiali memori përshtatet me formën, peshën dhe temperaturën e trupit. Gjumë i qetë në çdo vënd: divan, kënd, dyshek të fortë apo direkt në tokë. Mbulesa mund të lahet në lavatriçe. Hipoalergjike. Pjesa e poshtme nuk lejon rrëshkitjen.

Shtrese Renew Natura V2 Dormeo
16,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Cilësi e lartë, shtresë dysheku me material memori. Siguron rehati dhe mbështetjen e duhur për trupin. Materiali memori përshtatet me formën, peshën dhe temperaturën e trupit. Gjumë i qetë në çdo vënd: divan, kënd, dyshek të fortë apo direkt në tokë. Mbulesa mund të lahet në lavatriçe. Hipoalergjike. Pjesa e poshtme nuk lejon rrëshkitjen.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati e plotë me shtresën më të mirë memori nga Dormeo

Shtresa e dyshekut Natura me material memory, është dizenjuar për ti shtuar rehatinë dhe luksin dyshekut tuaj të vjetër apo divanëve të fortë e të parehatshëm. Jo vetëm që është e rehatshme por në të njëjtën kohë do t'ju ofrojë mbështetjen e duhur për trupin tuaj.

 • Materiali në brëndësi: shtresë memory (3 ose 6cm) shpërndan peshën trupore në mënyrë të njëtrajtshme.
 • 7 zona komforti për mbështetje të ndryshme në pjesë të ndryshme të trupit (vetem shtresa 6cm)
 • Lehtëson presionin dhe dhimbjet në kyçe, shpinë, shpatulla dhe ju ofron mbështetje vitale
 • Nuk transferon lëvizjet: ideale për çiftet sepse nuk do të shqetësoheni nga lëvizjet e partnerit.
 • E çertifikuar, mbulesë hipoalergjike, higjenike dhe mevetëajrosje
 • Përdoret kudo: në shtëpi (mbi divan, kënd, dyshek etj) në shtëpi pushimi, në konvikt apo kur ju vijnë miq
 • Veti termorregulluese falë fibrave natyrale Tencel® eucalyptus në mbulesë
 • Mbulesë e cila hiqet dhe lahet
 • Zgjidhje praktike: lehtësi në përdorim dhe mirëmbajtje
 • Paketimi: Me vakum

E freskët si flladi i mëngjesit

Lamtumirë, alergjive të bezdisshme. Mbulesa e kësaj shtresë e qepur me fibra shumë të buta Tencel™ Lyocell. Është hipoalergjike, shumë rezistente dhe e trajtuar me Essential™. E çertifikuar kundra bakterieve dhe aromave të pakëndshme.

Fibrat Tencel™ Lyocell në mbulesën e saj që janë shumë të buta, ndihmojnë në stabilizimin e temperaturës dhe lagështisë - kështu ju do të zgjoheni të freskët. Dhe për më tepër, për ata që janë të fiksuar pas pastërtisë kjo shtresë është perfekte pasi mbulesa është me zinxhir dhe mund të hiqet dhe lahet në 40°C.

Gjithashtu në pjesën e poshtme ka një material i cili nuk lejon rrëshkitjen.

Dormeo Natura Topper V2

Zhytuni në gjumë të rehatshëm e luksoz

Mund të përdoret praktikisht mbi çdo sipërfaqe. Është zgjidhja perfekte për dyshekun tuaj të fortë apo divanin. Do t'ju dhurojë një ndjesi masazhimi gjatë gjumit, siguron qarkullimin e ajrit dhe redukton lagështinë dhe nxehtësinë. 7 zona komforti të cilat i japin trupit mbështetjen e duhur në çdo pjesë. Materiali memory përshtatet me trupin, duke lehtësuar dhimbjet, relaksuar muskujt dhe ju do të bëni një gjumë të mirë e do të ndjeheni gati për një ditë të re.

Dormeo Natura Topper V2

Zonat e rehatisë në shtresën 6cm Renew Natura

Veti termorregulluese, eleminon djerësitjen, hipoalergjike – gjithcka NATYRALE

Mbulesa është me material Tencel®. Fibrat e Tencelit janë hipoalergjike, natyrale, nga pema eucalyptus. Ajo çka e diferencon nga fibrat e tjerë është që këto fibra janë shumë të buta për lekurën dhe të buta në prekje. Gjithashtu kanë veti shumë të mira në rregullimin e temperaturës dhe lageshtisë.E cila është shume e rëndësishme për shtresat me material memory. Kur ju shtriheni ajo regon dhe përshtatet me temperaturen e trupit, e ju do të ndjeni rehatinë e një gjumë të këndshëm. Është higjenike dhe parandalon krijimin e bakterieve dhe aromave të pakëndshme dhe përmirëson higjenen.

Mbulesa e trajtuar me Essential™ ju mbron nga bakteriet, myku dhe aromat e pakëndshme.

Vendosja është e thjeshtë dhe e shpejtë

Shtresa juaj e re ju mbërrin në adresën tuaj e presuar dhe e paketuar me vakum në formë ruli. Të gjitha modelet e shtresave janë të paketuara me vakum për më shumë higjenë dhe mbrojte gjatë shpërndarjes.

 • 1
  Unpacking Topper - Step 1

  Prisni me kujdes me gërshëre qesen plastike. Mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Unpacking Topper - Step 2 and 3

  Hapni shtresën mbi divan. Prisni me kujdes cepat e qeses dhe hiqni qesen.

 • 4
  Unpacking Topper - Step 4

  Lëreni për rreth 6 orë që shtresa të marr formën e duhur.

Dr. Susanne Schurz-Peschka rreth TENCEL™

Lenzing AG, Austria

»Fibrat e Tencelit janë hipoalergjike, natyrale, nga pema eucalyptus. Ajo çka e diferencon nga fibrat e tjerë është që këto fibra janë shumë të buta për lekurën dhe të buta në prekje. Gjithashtu kanë veti shumë të mira në rregullimin e temperaturës dhe lageshtisë..

E cila është shume e rëndësishme për shtresat me material memory. Kur ju shtriheni ajo regon dhe përshtatet me temperaturen e trupit, e ju do të ndjeni rehatinë e një gjumë të këndshëm. Është higjenike dhe parandalon krijimin e bakterieve dhe aromave të pakëndshme dhe përmirëson higjenen.«

Dormeo Natura Topper V2
Të dhëna teknike
Bërthama viscoelastic polyurethane foam (memory foam)
Linja Dormeo Vitality
Material Memory Po
Materiali i dyshekut Shtresë Memory
Mbulesa Top fabric: 70% polyester, 30% lyocell (TencelTM Lyocell); Bottom fabric:100% polyester with anti-slip dots
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë