Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Anatomik Dormeo Renew Natura

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jastëk anatomik Renew Natura do të ofrojë mbeshtetje perfekte dhe është ideal për personat që flenë me shpinë ose anash. Me material memory i cili përshtatet me konturet e kokës dhe qafës. Këllëfi i tij është hipoalergjike dhe siguron ajrosje optimale. Këllëfi mund të hiqet dhe mund të lahet në 40°C. Përmasa e jastëkut është 30x50 cm.

Jastëk Anatomik Dormeo Renew Natura
3,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk anatomik Renew Natura do të ofrojë mbeshtetje perfekte dhe është ideal për personat që flenë me shpinë ose anash. Me material memory i cili përshtatet me konturet e kokës dhe qafës. Këllëfi i tij është hipoalergjike dhe siguron ajrosje optimale. Këllëfi mund të hiqet dhe mund të lahet në 40°C. Përmasa e jastëkut është 30x50 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Gjumë i shëndetshëm & shumë i rehatshëm

Një jastëk anatomik i cili do të ofrojë mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën. Këllëfi i jastëkut është i trajtuar me materiale natyrale. Me këto karakteristika ky jastëk është një nga më të mirët në treg përsa i përket rehatisë dhe një gjumi të shëndetshëm.

Material memory për pozicion korrekt të shpinës

Jastëku në brëndësi është i përbërë nga materiali memori, i cili lejon jastëkun të përshtatet në mënyrë perfekte me formën dhe peshën e kokës dhe qafës, duke ofruar rehati dhe gjumë të shëndshëm e sa më natyral. Forma e tij është ideale për personat që flenë me shpinë ose anash.

Teknologjia e re Essential™ për parandalimin e alergjive

Për më shumë fleksibilitet dhe qëndrueshmëri këllëfi i tij ka qepje me thurje. Këtij materiali gjithasthu i janë shtuar edhe disa trajtime të tjera me Essential™ me Margosa Ekstrakt dhe Zink për të mbajtur sa më larg bakteriet, pluhurat dhe aromat e pakëndshme. Për të garantuar siguri maksimale, teknologjia Essential™ është testuar dhe aprovuar nga shumë Institute dhe Laboratorë në Europe.

Fibra Tencel™ Lyocell për më shumë butësi në prekje

Gjithashtu, këllëfit i është shtuar edhe një trajtim natyral me ActiproTM, i cili ka veti shumë të mira në rregullimin e temperaturës, këllëfi është i pasuruar me fibra Tencel™ Lyocell nga pema Eucalyptus. Këto fibra kane veti shumë të mira në përthithje duke ofruar një ambjent gjumi të thatë e të këndshëm. Për higjenë maksimale, këllëfi i jastëkut mund të hiqet dhe mund të lahet në lavatriçe.

Të dhëna teknike
Bërthama viscoelastic polyurethane foam (memory foam)
Forma e jastëkut Anatomik
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa Cover: 70% polyester, 30% lyocell (TencelTM Lyocell); Inner cover: 100% polyester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 30x50 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia