Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Peshqir Quick Dry Dormeo

Photo
Video
-40%

Shtoni një peshqir të butë me mikro-fibra në banjën tuaj ose koleksionin e udhëtimit, për më shumë rehati, duke e bërë atë ideal për foshnjat dhe kafshët shtëpiake. Peshqiri DORMEO QUICK DRY është 70x140cm me fibra super thithëse që thahen shumë më shpejt se pambuku, duke parandaluar mykun dhe aromat. Perfekt për shtëpinë, e përsosur për në plazh ose kur udhëtoni. Në dispozicion në dy ngjyra dhe modele argëtuese.

Peshqir Quick Dry Dormeo

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 714 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 4
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtoni një peshqir të butë me mikro-fibra në banjën tuaj ose koleksionin e udhëtimit, për më shumë rehati, duke e bërë atë ideal për foshnjat dhe kafshët shtëpiake. Peshqiri DORMEO QUICK DRY është 70x140cm me fibra super thithëse që thahen shumë më shpejt se pambuku, duke parandaluar mykun dhe aromat. Perfekt për shtëpinë, e përsosur për në plazh ose kur udhëtoni. Në dispozicion në dy ngjyra dhe modele argëtuese.

Më shumë
Detajet e produktit

Një peshqir që thahet shpejt!

Peshqiri është bërë nga mikrofibra të jashtëzakonshme ultra-thithëse që funksionojnë më shpejt dhe më me efikasitet se sa fijet tradicionale të pambukut. Me një dizajn të lehtë që paloset në një madhësi kompakte, është mënyra më e zgjuar për ta marrë me vete ne plazh, pishinë, jogën e nxehtë ose udhëtimet, dhe e shkëlqyeshme për çantën e foshnjës ose të kafshëve shtëpiake.

Mikrofibrat që funksionojnë më mirë se pambuku

Peshqirët tradicionalë janë bërë prej pambuku, lehtësisht mund të fillojë të mbajnë erë myk nëse lihen të lagësht dhe janë të rëndë kur paketohen. Peshqiri i ri me material mikrofibër është krijuar për të qenë kompakt, pavarësisht madhësisë së tij të plotë 70x140cm, me përparësitë e mëposhtme ndaj peshqirëve të pambukut:

  • I lehtë, vetëm 200gr, afërsisht e njëjtë me një smartphone
  • Më i hollë se një peshqir pambuku, aq i lehtë për t’u palosur, i lehtë për t’u paketuar
  • Fillon tharjen në kontakt me lëkurën, pa fërkim, kaq perfekt për përdorim për foshnjet dhe kafshët shtëpiake
  • Thjesht shkundeni për të hequr rërën ose mbeturinat e tjera
  • Perfekt për klasat e nxehta të yogës ose në palestër, shpëlahet lehtë dhe thahet shpejt pas përdorimit

Praktike në shtëpi ose jashtë

Peshqiri është një aksesorë i shkëlqyeshëm për koleksionin tuaj të gjërave të domosdoshme për banjë ose udhëtim, ideale për t'u përdorur kur një peshqir pambuku është shumë i madh, shumë i rëndë ose shumë i ngadaltë për t'u tharë. Fillon të punojë në kontakt me lëkurën, pa fërkim, kështu që prekja është e butë, është perfekte për t'u përdorur për foshnjet dhe kafshët shtëpiake, duke e bërë kohën e banjës më argëtuese.

Dy modele argëtuese për të ndriçuar ditën tuaj

Peshqiri është në dispozicion në dy dizajne në ngjyrë blu dhe rozë. Një çantë e ripërdorshme e kompleton, kështu që gjithmonë mund ta mbani peshqirin në paketimin më të vogël të mundshëm.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Programi Dormeo Banjo

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë