Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve Dormeo Primavera

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Seti mahnitës me flutura për ti shtuar hijeshinë çdo dhome gjumi. Një dizajn bashkëkohor që ju siguron cilësi, stil dhe ngjyra. Këllëfët janë të përbërë nga kombinimi i fibrave të tencelit me pambuk që i jep këtij seti prekjen prej mëndafshi. I disponueshëm në 2 përmasa dhe 2 ngjyra.

Seti i këllëfëve Dormeo Primavera
7,380 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti mahnitës me flutura për ti shtuar hijeshinë çdo dhome gjumi. Një dizajn bashkëkohor që ju siguron cilësi, stil dhe ngjyra. Këllëfët janë të përbërë nga kombinimi i fibrave të tencelit me pambuk që i jep këtij seti prekjen prej mëndafshi. I disponueshëm në 2 përmasa dhe 2 ngjyra.

Më shumë
Detajet e produktit

Lumturia e fluturave në dhomqn tuaj

Seti i këllëfeve Dormeo Primavera me dizajn me flutura i cili do ti shtojë bukurinë dhomës tuaj të gjumit. Ky set mund të kombinohet në disa variante të ndryshme. I përbërë nga materiale shumë cilësore, ngjyra të bukra dhe pamje fantastike.

 • Dormeo Primavera Bedding Set II

  Bezhë

 • Dormeo Primavera Bedding Set II

  Blu

 • Dormeo Primavera Bedding Set II

  Jeshile

 • Dormeo Primavera Bedding Set II

  Gri

Pamje unike për krevatin tuaj

Seti Primavera do t'ju dhurojë një pamje unike për dhomën tuaj të gjumit. I disponueshëm në 4 ngjyra: bezhë, blu, gri dhe jeshile. Këllëfët janë të përbërë nga kombinimi i Tencel™ Lyocell dhe pambukut që i jep këtij seti prekjen prej mëndafshi. Me këtë set, ju do të përjetoni një eksperience luksoze në shtëpisë tuaj.

Dormeo Primavera Bedding Set II

I butë, lahet në lavatriçe

Sateeni është shumë i freskët dhe i këndshëm në prekje, ndërsa fibrat e pambukut kanë karakteristikat unike të fortësisë, qëndrueshmërisë dhe përthithjes. Seti i këllëfëve është i disponueshem në 2 përmasa: teke 140x200 cm, jastëku 50x70 cm dhe përmasa dopjo 200x200 cm. Seti mund të lahet në lavatriçe me 40°C.

Dormeo Primavera Bedding Set II
Dormeo Primavera Bedding Set II

Jepini një pamje ndryshe dhomës tuaj

Seti Dormeo Primavera është dizenjuar nga Agne Kuzmickaite.

Agnė Kuzmickaitė është një dizajnere veshjesh, koleksionet e së cilës janë të njohura në Lituani dhe në evente të ndryshme të modës.

Dormeo Primavera Bedding Set II
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia