Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set çarçafësh Paisley Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-57%

Sillni një stil Oriental në shtëpinë tuaj me setin e ri të këllëfëve Paisley dhe beni një gjumë të mirë gjatë natës në një ambient të bukur. Me material të përbërë nga 100% pambuk natyral dhe me qepje satten, për rehati, freski dhe butësi në prekje.I disponueshëm në përmasë 140x200 dhe 200x200 dhe përmasat e këllëfëve të jastëkut 50x70cm. 

Set çarçafësh Paisley Dormeo

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sillni një stil Oriental në shtëpinë tuaj me setin e ri të këllëfëve Paisley dhe beni një gjumë të mirë gjatë natës në një ambient të bukur. Me material të përbërë nga 100% pambuk natyral dhe me qepje satten, për rehati, freski dhe butësi në prekje.I disponueshëm në përmasë 140x200 dhe 200x200 dhe përmasat e këllëfëve të jastëkut 50x70cm. 

Më shumë
Detajet e produktit

Stil ekzotik

Ktheni dhomën tuaj të gjumit në një oaz qetësie me këtë set këllëfësh fantastike dhe me një dizajn të këndshëm. Me material 100% pambuk dhe i qepur me material satten për të qënë sa më miqësor me lëkurën tuaj.

Stil persian

Dizajni i ketij seti me lule është një stil Persian. Tani ju mund të shijoni këtë stil në shtëpinë tuaj me këtë set të këndshëm dhe shumë luksoz .

 • Dormeo Paisley Bedding Set
 • Dormeo Paisley Bedding Set

Katër pamje në një set

Çdo këllëf jastëku dhe këllëf jorgani ka dy anë. Ne njëra anë një dizajn i printuar me lule që sjell njëfarë elegance persiane në shtratin tuaj. Nga ana tjetër një ngjyreshe. Kombinojini të dyja anët për të krijuar stilin tuaj dhe rifreskoni dhomën tuaj të gjumit në çdo kohë, me katër pamje të shkëlqyera nga një set i vetëm.

 • Dormeo Paisley Bedding Set
 • Dormeo Paisley Bedding Set
 • Dormeo Paisley Bedding Set
 • Dormeo Paisley Bedding Set

Me material pambuk për rehati maksimale

Seti është me material 100% pambuk, ideal për lëkurën, dhe i mirënjohur për vetitë e tij.

 • Pambuku është i lehtë, por në të njëjtën kohë shumë rezisten.
 • Përthithës shumë i mirë, ajroset lehtësisht dhe shpërndan nxehtësinë, duke ju dhënë ngrohtësi në dimër dhe freski në verë.
 • E butë dhe e këndshme në prekje.
 • Pambuku është fibër 100% natyrale. Ndryshe nga materiale sintetike, është antialergik dhe pa kimikate të dëmshme.
 • Lehtësi në larje dhe mirëmbajtje.
Dormeo Paisley Bedding Set

I qepur me materail satten për më shumë butësi

Cilësia e pëlhurës së pambukut varet nga endja e përdorur për ta prodhuar atë. Pambuku me cilësi të ulët ka një numër të barabartë të fijeve vertikale dhe horizontale, duke i dhënë një ndjesi të ashpër prekjes. Në këtë set kellefesh janë përdorur më shumë fije vertikale sesa ato horizontale, duke i dhënë një ndjesi më të butë, më të rehatshme ndaj lëkurës suaj, dhe një gjumë më të mirë gjatë natës.

Dormeo Paisley Bedding Set
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë duvet cover 140x200 & 1x pillow case 50x70; duvet cover 200x200 & 2x pillow case 50x70
Materiali pambuk saten
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia