Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Shtresë Options Dormeo

Photo
Video
-50%

Ktheni divanin ose çdo sipërfaqe tjetër të parehatshme, në një sipërfaqe të rehatshme që siguron shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore. Shijoni komoditetin e materialit mbështetëse Ecocell® me strukturë piramidale. Ai përshtatet me trupin tuaj në çdo moment. Gjithashtu, ajroset lehtësht falë bërthamës me qeliza të hapura dhe sistemit AirX në mbulesë, i cili siguron që ajo të mbetet e thatë dhe e freskët. Prodhuar në Evropë.

Shtresë Options Dormeo

Çmimi: 21,990 Lekë


Oferta: 10,995 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ktheni divanin ose çdo sipërfaqe tjetër të parehatshme, në një sipërfaqe të rehatshme që siguron shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore. Shijoni komoditetin e materialit mbështetëse Ecocell® me strukturë piramidale. Ai përshtatet me trupin tuaj në çdo moment. Gjithashtu, ajroset lehtësht falë bërthamës me qeliza të hapura dhe sistemit AirX në mbulesë, i cili siguron që ajo të mbetet e thatë dhe e freskët. Prodhuar në Evropë.

Më shumë
Detajet e produktit

Flini rehat kudo

Ju do të flini të qetë, pavarësisht nga sipërfaqja e gjumit ku do të vendosni shtresën Option. Bërthama do t'ju ofrojë një ndjesi qetësuese të krijuar nga materiali mbështetës Ecocell®. Është jashtëzakonisht e ajrosshme dhe me ndihmën e mbulesës së thurur me mikro xhepa ajri do të shijoni një pushim freskues. Për më tepër, kjo shtrese do t'ju ndihmojë të mbani shtyllën kurrizore në linjë dhe të përmirësoni ndjenjën e rehatisë. Vendoseni në një divan, në një kamper ose në sipërfaqe të tjera të parehatshme.

Dormeo Options Topper

Shikoni në brëndësi të shtresës

lartësia4cm

Dormeo Options Topper

Qëndrombi   për më shumë info.

 1. 4 cm sfungjer Ecocell®

  Sfungjer me qeliza të hapura me një strukturë 3D që përshtatet në formën e trupit tuaj duke mundësuar qarkullimin ultra-efikas të ajrit.

 2. Sistem AirX

  Pjesa anësore e mbulesës është prej pëlhure AirX System për rritjen e ajrosjes dhe një ambient gjumi të thatë dhe të freskët.

 3. Mbulesa me mikro xhepa ajri

  Ato përmirësojnë qarkullimin e ajrit për të arritur temperaturën ideale për një gjumë qetësues.

Pozicioni i duhur i shpinës edhe në sipërfaqe të pabarabarta

Shpina juaj mund të qëndrojë në linjë gjatë gjumit sepse sfungjeri Ecocell® ruan vazhdimisht formën, pavarësisht nga presioni që ushtrohet mbi të. Natyra e tij elastike e lejon atë të përshtatet me konturet unike të trupit tuaj.

Për më tepër, forma dhe struktura e bërthamës, e cila përshtatet në mënyrë dinamike me trupin në çdo pikë, e rrit këtë mbështetje dhe ndihmon në rreshtimin e shtyllës kurrizore.

Dormeo Options Topper

Një sipërfaqe gjumi e freskët

Gjumi ynë më i mirë vjen kur kushtet janë të përshtatshme. Shtresa Dormeo Options do t'ju sigurojë një temperaturë ideale të gjumit dhe do të menaxhojë në mënyrë optimale lagështinë, duke ju ndihmuar të zgjoheni të freskët dhe të pushuar.

 • Dormeo Options Topper

  Strukturë me sfungjer Ecocell® me kanale ajri

  • Struktura tre-dimensionale rrit ajrosjen, kontribuon në qarkullimin efikas të ajrit dhe rrit termorregullimin e trupit.
 • Dormeo Options Topper

  Mikro xhepa ajri në mbulesë

  • Përmirësoni qarkullimin e ajrit për të arritur temperaturën ideale për një gjumë qetësues dhe kontribuoni në menaxhimin optimal të lagështisë.
 • Dormeo Options Topper

  Sistem AirX në pjesët anësore të mbulesës

  • Siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit
  • Parandalon mbinxehjen ose grumbullimin e lagështirës

E butë në prekje, por shumë e qëndrueshme

Mbulesa e sipërme është jashtëzakonisht e butë dhe e këndshme për t'u prekur. Për më tepër, është e thurur dhe për këtë arsye shumë e qëndrueshme.

Dormeo Options Topper

E përdorshme kudo në shtëpi ose në lëvizje

Shtresa është shumë praktike dhe e përballueshme për koleksionin tuaj të shtratit që ofron një shumëllojshmëri përdorimi në shtëpi dhe jashtë. Është e lehtë për tu mbështjellë kur nuk ju nevojitet ose gjatë transportit.

 • Sofa

  Divan

 • Small apartment

  Apartmente të vogla

 • Weekend house

  Shtëpi pushimi

 • Camping

  Kamping

 • Caravan

  Karavan

 • Festival

  Festa

 • Student dorm

  Konvikte

 • Uncomfortable bed

  Dysheme

Praktike për përdorim në shtëpi

Kjo shtresë është me të vërtetë zgjidhja më e gjithanshme dhe praktike ose për të rritur rehatinë në divanin ose dyshekun tuaj, ose për ta përdorur më vete. Mund ta përdorni edhe si:

 • një sipërfaqe për tu stërvitur,
 • një sipërfaqe loje për fëmijët tuaj,
 • një sipërfaqe shtesë gjumi kur keni mysafirë.
Dormeo Options Topper

VENDOSJA ËSHTË E SHPEJTË DHE E THJESHTË

Shtresa juaj e re do të vijë në shtëpinë tuaj e paketuar në vakum. Të gjithë shtresat tona janë të paketuara dhe të mbyllura në vakum falë procesit tonë eko-miqësor të transportit dhe mbrojtjes gjatë transportimit. Dëshironi ta hiqni dhe ta vendosni diku tjetër? Thjesht rrotullojeni atë dhe mbajeni ose ruani atë.

 • 1
  Unpacking Topper - Step 1

  Prisni me gërshëre qesen e paketimit. Kujdes mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Unpacking Topper - Step 2 and 3

  Hapni shtresen mbi kolltuk ose mbi dyshek. Pritini me kujdes qesen plastike përgjatë skajeve dhe hiqni qesen plastike.

 • 4
  Unpacking Topper - Step 4

  Lëreni të hapur për 6 orë për të marrë formën e duhur.

Të dhëna teknike
Fortësia Mesatarisht I Fortë
Linja Dormeo Comfort
Materiali i dyshekut Ecocell®
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star