Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set Jorgan & Jastëk Dormeo Naturefeel

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Ky set jorgan dhe jastëk është i përbërë nga pambuku për të sjellë ndjesinë e natyrës, dhe për ta bërë edhe me natyrale ne kemi shtuar edhe fibrat Tencel™ Modal. Jastëku është i përshatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut sipas dëshirës tuaj. Seti mund të lahet në 40°C.

Set Jorgan & Jastëk Dormeo Naturefeel

Nga Çmimi: 14,990 Lekë Deri në


Oferta: 2,998 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ky set jorgan dhe jastëk është i përbërë nga pambuku për të sjellë ndjesinë e natyrës, dhe për ta bërë edhe me natyrale ne kemi shtuar edhe fibrat Tencel™ Modal. Jastëku është i përshatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut sipas dëshirës tuaj. Seti mund të lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Një zgjidhje praktike për dhomën tuaj të gjumit

Për të gjithë ata të cilët janë të apasionuar dhe preferojnë materialet natyrale, ju prezantojmë setin më të ri Dormeo Natural Feel. Seti jorgan dhe jastëk është me materiale natyrale - pambuk dhe Tencel™ fibra modal të cilat janë shumë të buta në prekje. Me një dizajn të bukur i qepur në formë gjethesh, ky set do të sjellë natyrën në dhomën tuaj të gjumit.

Materiale natyrale

Seti Dormeo Natural Feel inspiruar nga natyra, jastëku dhe jorgani ka qëndisje në formë gjethesh. Materiali i pambuktë do të ofroj ndjesinë e natyrës dhe poliestra do të sigurojë fortësi dhe jetëgjatësi. Të dy si jorgani dhe jastëku kanë një kombinim të materialeve me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe Tencel™ fibra Modal për më shume ajrosje dhe një ambjent gjumi sa më të përshtatshëm për ju.

Jorgan dhe jastëk të përshtatshëm për të gjithë

Seti Dormeo Natural Feel është i disponueshëm në dy përmasa: jorgani 140 x 200 cm ose 200 x 200 cm dhe jastëku 50 x 70 cm. Jastëku është me zinxhir në pjesën anësore, i cili ju lejon të rregulloni lartësinë dhe fortësinë duke hequr ose shtuar mbushjen e tij, i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi - me shpinë, bark ose anash. I gjithë seti mund të lahet në lavatriçe me 40 °C.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa Jorgani: 50% pambuk, 50% poliester; Jasteku: 50% pambuk, 50% poliester
Mbushja Jorgani: 50% poliester (mikrofibra te avancuara Wellsleep®), 50% modal (TencelTM Modal); Jastëku: 50% poliester (mikrofibra te avancuara Wellsleep®), 50% modal (TencelTM Modal) ; mbushja : 100% poliester (Wellsleep® advanced)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat Jastëku 50x70 cm; Jorgani: 140x200 cm; 200x200 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia