Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jastëk anatomik Nature's Dormeo

Photo
Video
-50%

Zëvendësoni jastëkët e vjetër me një model të ri, të dizajnuar në mënyrë anatomike, me ajrosje shtesë, të përmirësuar me butësinë natyrale të Aloe Verës. Një bërthamë me sfungjer Orthocell™ dhe material memorie në formë të veçantë sigurojnë ajrosje, mbështetje të personalizuar, ideale për personat që flenë me shpinë dhe anash. Trajtimet antibakteriale dhe një mbulesë që lahet ofrojnë një mjedis të sigurt dhe të shëndetshëm gjumi. Mbulesa e jastëkut është bërë nga fibra 100% të ricikluara.

Jastëk anatomik Nature's Dormeo

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 2,245 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Zëvendësoni jastëkët e vjetër me një model të ri, të dizajnuar në mënyrë anatomike, me ajrosje shtesë, të përmirësuar me butësinë natyrale të Aloe Verës. Një bërthamë me sfungjer Orthocell™ dhe material memorie në formë të veçantë sigurojnë ajrosje, mbështetje të personalizuar, ideale për personat që flenë me shpinë dhe anash. Trajtimet antibakteriale dhe një mbulesë që lahet ofrojnë një mjedis të sigurt dhe të shëndetshëm gjumi. Mbulesa e jastëkut është bërë nga fibra 100% të ricikluara.

Më shumë
Detajet e produktit

Si jastëku i duhur mund të japë më shumë gjumë rigjenerues

Gjumi nuk ka të bëjë vetëm me pushimin e mjaftueshëm. Shtrirja në shtrat me kokën dhe qafën në pozicionin e duhur në fakt mund të ndihmojë në eliminimin e produkteve të mbeturinave toksike nga lëngu cerebrospinal në tru, kështu që ju e përshëndetni mëngjesin duke u ndjerë mirë dhe duke funksionuar në mënyrën tuaj më të mirë.

Dormeo Nature's Pillow Anatomic

Dy shtresa sfungjeri për mbështetje aty ku keni nevojë

Ky jastëk anatomik jashtëzakonisht i rehatshëm është projektuar me dy shtresa sfungjeri për të dhënë mbështetjen që ju nevojitet për një gjumë më të mirë gjatë natës.

 

Dormeo Nature's Pillow Anatomic

qëndrombi   për me shumë info.

 1. Sfungjer Orthocell™

  Zemra e jastëkut është një shtresë me sfungjer jeshile Orthocell™ që përshtatet në formën e kokës, qafës dhe shpatullave tuaja, ndërkohë që mundëson qarkullimin ultra-efikas të ajrit, duke siguruar një mjedis të thatë dhe higjienik gjumi.

 2. Sfungjer memory

  Një shtresë e dytë sfungjer i bardhë memori me një sipërfaqe piramidale rrit ajrosjen, ndërkohë që jep një efekt të butë masazhi ndaj të cilit do të pëlqeni ta mbështetni kokën.

Një jastëk i ri

Fytyra juaj qëndron në një jastëk gjatë gjithë natës, çdo natë, kështu që është e rëndësishme të mbani një mjedis të pastër, të freskët dhe të shëndetshëm për të parandaluar acarimin e lëkurës, alergjitë dhe problemet e frymëmarrjes ndërsa trajtimi CleanEffect® në mbulesë mbron nga bakteret, mikrobet dhe marimangat e pluhurit.

Dormeo Nature's Pillow Anatomic

Qëndrombi   për më shumë info.

 1. Sistem AirX

  Pjesët anësore janë me material AirX System, për më shumë rehati dhe thatësi.

 2. Trajtuar me Aloe vera

  Mbulesa trajtohet me Aloe vera, duke i dhënë asaj butësinë dhe qetësinë për të cilën njihet kjo bimë.

 3. Mbulesa e bërë nga materiale 100% të ricikluara

  Mbulesa është bërë nga fibra 100% të ricikluara, për të mbrojtur mjedisin për të gjithë ne.

 4. Trajtim CleanEffect®

  Trajtimi CleanEffect® në mbulesë mbron nga bakteret, mikrobet dhe marimangat e pluhurit. Për higjienë të shtuar, mbulesa mund të hiqet dhe të lahet.

 5. Sfungjer Orthocell™

  Zemra e jastëkut është një shtresë me sfungjer jeshil Orthocell™ që përshtatet në formën e kokës, qafës dhe shpatullave tuaja, ndërkohë që mundëson qarkullimin ultra-efikas të ajrit, duke siguruar një mjedis të thatë dhe higjienik gjumi.

 6. Sfungjer memory

  Një shtresë e dytë sfungjeri i bardhë memorie me një sipërfaqe piramidale rrit ajrosjen, ndërkohë që jep një efekt të butë masazhi ndaj të cilit do të pëlqeni ta mbështetni kokën.

Një jastëk i ri për personat që flenë me shpinë ose anash

Jastëku i ri Anatomik i Dormeo Nature's është projektuar me një kombinim të veçantë materialesh dhe trajtimesh për t'i dhënë mbështetje të personalizuar shpinës dhe atyre që flenë anash duhet të zgjohen të pushuar mirë, të rifreskuar dhe me qafë dhe shpinë më të shëndetshme, të gatshëm për të përballuar aventurat e ditës.

 • Dormeo Nature's Pillow Anatomic
 • Dormeo Nature's Pillow Anatomic

Bërë duke pasur parasysh qëndrueshmërinë

Këllëfi i jastëkut është bërë nga fibra 100% të ricikluara. Është e lëmuar dhe e këndshme për t'u prekur ndërkohë që është e qëndrueshme.

Jastëku vjen me një qese të ripërdorshme, për ruajtje ose përdorime të tjera. Në këtë mënyrë ne kujdesemi për të ardhmen dhe planetin tonë.

Përshtatet me të gjithë këllëfët standard të jastëkëve

Jastëku ka përmasat 50x30cm, i përshtatet të gjithë këllëfeve standarde të jastëkëve anatomik.

Pjesë e koleksionit ekskluziv Nature‘s

Jastëk anatomik Dormeo Nature's është pjesë e koleksionit ekskluziv të Nature‘s. Një gamë në rritje e artikujve të koordinuar me ngjyra që sjellin disa nga ndjenjat paqësore dhe qetësuese të të qenit në natyrë në shtëpinë tuaj, duke krijuar një mjedis për t'u çlodhur, për t'u qetësuar dhe për të shijuar jetën me të dashurit tuaj.

Shikoni të gjitha produktet e koleksionit Nature‘s

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star