Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Abazhur Nature's Lamp

Photo
Video
-50%

Sillni stil natyral në shtëpinë tuaj me një abazhur klasike por efikase në energji, me lartësi 29 cm që ofron një shkëlqim të butë dhe të ngrohtë që do ta bëjë çdo hapësirë më komode. Baza prej druri dhe nuanca e pëlhurës ndihmojnë në krijimin e një ambienti krejtësisht natyral për t'u çlodhur, larg streseve të ditës, ndërsa kordoni i gjatë i energjisë dhe çelësi i lehtë për t'u ndezur/fikur e bëjnë të lehtë vendosjen kudo. Punon me një llambë standarde E26.

Abazhur Nature's Lamp

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Sillni stil natyral në shtëpinë tuaj me një abazhur klasike por efikase në energji, me lartësi 29 cm që ofron një shkëlqim të butë dhe të ngrohtë që do ta bëjë çdo hapësirë më komode. Baza prej druri dhe nuanca e pëlhurës ndihmojnë në krijimin e një ambienti krejtësisht natyral për t'u çlodhur, larg streseve të ditës, ndërsa kordoni i gjatë i energjisë dhe çelësi i lehtë për t'u ndezur/fikur e bëjnë të lehtë vendosjen kudo. Punon me një llambë standarde E26.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëjeni shtëpinë tuaj më komode me ndriçim

Të gjithë e dimë se mobiljet dhe dekorimi janë pjesë të rëndësishme për ta bërë shtëpinë tuajën, por një faktor i lënë pas dore është ndriçimi. Dritat e duhura për kohën e duhur të ditës dhe në vendin e duhur mund të krijojnë humorin ku dëshironi të punoni, të luani ose të pushoni. Kështu që shtoni një stil natyral në shtëpinë tuaj me këtë abazhur klasik tavoline dhe shijoni ngrohtësinë komode që shkëlqen ku të doni.

Dormeo Nature's Lamp

Natyra është ilaçi më i mirë

Hulumtimet tregojnë se të qenit në natyrë mund të na bëjë të ndihemi më mirë, ndërsa distancimi prej saj mund të çojë në ndjenjën e vetmisë dhe depresionit. Kjo është arsyeja pse shumë njerëz pëlqejnë të kenë kafshë shtëpiake ose bimë shtëpiake dhe pse u zhvillua llamba e natyrës Dormeo. Ai sjell më shumë ndikim qetësues në shtëpi, me dizajn të thjeshtë dhe me cilësi të lartë me një çmim të arsyeshëm.

Dormeo Nature's Lamp

Një dizajn i pastër, klasik dhe praktik

Abazhuri i linjës Dormeo nature's është një abazhur tavoline 29 cm i lartë dhe 17 cm i gjerë – mjaft i hollë për t'u përshtatur në hapësira të vogla ose për t'u mbajtur në një tavolinë pranë shtratit dhe ende ka vend për telefonin, librin dhe më shumë. Baza trekëndore është prej druri me ngjyrë të çelur, ndërsa nuanca e pëlhurës ngjyrë bezhë ka një pamje të përjetshme, skandinave. Ndizni dritën dhe ajo jep një shkëlqim të butë e të ngrohtë që është i përshtatshëm për lexim, ose për përdorim si send dekorativ, për të sjellë pak dritë në qoshet e errëta.

Dormeo Nature's Lamp

Me korrend dhe llamba standarde për lehtësi në përdorim

Abazhuri me kabëll 1,6 m për t'u futur në rrjet, kështu që nuk ka shqetësime për karikimin ose mbarimin e energjisë dhe një çelës klasik ndezës/fikje e bën të lehtë përdorimin. Punon me llamba standarde E26, deri në 60 vat, dhe vlerësohet për efikasitet energjetik për të kursyer energji elektrike dhe para.

Pjesë e koleksionit ekskluziv Nature‘s

Abazhuri Dormeo Nature's është pjesë e koleksionit ekskluziv të Nature‘s. Një gamë në rritje e artikujve të koordinuar me ngjyra që sjellin disa nga ndjenjat paqësore dhe qetësuese të të qenit në natyrë në shtëpinë tuaj, duke krijuar një mjedis për t'u çlodhur, për t'u qetësuar dhe për të shijuar jetën me të dashurit tuaj.

Shikoni të gjitha produktet e koleksionit Nature‘s

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star