Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Batanije pambuku I Nature's

Photo
Video
-55%

Sigurohuni që familja juaj të qëndrojë e mbuluar dhe sa me rehat me një batanije të lehtë 100% pambuk turk. Pëlhura e butë dhe e ajrosshme ju lejon të shijoni një ndjenjë sigurie, pa u mbinxehur apo djerësitur. Dizenjuar me një model elegant me lule ose gjethe dhe i disponueshëm në 2 ngjyra dhe 3 madhësi praktike. E përkryer për t'u përdorur si një batanije ose për piknik.

Batanije pambuku I Nature's

Çmimi: Nga 4,490 Lekë Deri në


Oferta: Nga 2,021 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sigurohuni që familja juaj të qëndrojë e mbuluar dhe sa me rehat me një batanije të lehtë 100% pambuk turk. Pëlhura e butë dhe e ajrosshme ju lejon të shijoni një ndjenjë sigurie, pa u mbinxehur apo djerësitur. Dizenjuar me një model elegant me lule ose gjethe dhe i disponueshëm në 2 ngjyra dhe 3 madhësi praktike. E përkryer për t'u përdorur si një batanije ose për piknik.

Më shumë
Detajet e produktit

E disponueshme në 3 përmasa dhe 2 ngjyra

Kjo batanije është e disponueshme në tre përmasa, 130x190, 200x200 dhe 220x220 cm. Në 2 ngjyra moderne: jeshile dhe jeshile e hapur. Lahet në lavatriçe në 60°C dhe thahet shpejt për lehtësi në përdorim dhe higjienë. Një shtesë ideale për koleksionin tuaj të shtratit Dormeo me cilësi të lartë, për një gjumë të mrekullueshëm gjatë gjithë stinëve.

 • Dormeo Nature's Cotton Blanket

  Jeshile

 • Dormeo Nature's Cotton Blanket

  Jeshile e hapur

Ndjehuni rehat me batanijen e pambukut

Ndërsa ditët zgjasin dhe netët bëhen më të ngrohta, është koha për të hequr jorganët e rëndë dhe për të nxjerrë batanije të lehta, tërësisht pambuku të ajrosshme, që ofrojnë mbulesën dhe ngrohtësinë e moderuar të nevojshme për t'u ndjerë i sigurt kur bini në gjumë, dhe kështu shijoni një natë e plotë rehati pa mbinxehje.

Dormeo Nature's Cotton Blanket I

Një ndjenjë krejtësisht e natyrshme rehatije dhe sigurie

Thjesht ndihesh mirë të jesh i mbuluar me një batanije ose jorgan, me rehatinë dhe sigurinë e thellë që vjen nga një shtresë e thjeshtë e një batanijeje të lehtë dhe ajrosshme, ideale për verën. Tani është koha për të shtuar disa batanije të lehta verore në koleksionin tuaj të shtratit, me batanijen e gjithanshme dhe praktike të Nature's.

Dormeo Nature's Cotton Blanket I

Bërë nga pambuk turk 100% i butë dhe i ajrosshëm

Pambuku natyral është përdorur për shekuj për shkak të kombinimit të tij të jashtëzakonshëm të vetive që mban. Është i butë, thithës dhe hipoallergjik, aq i përsosur për t'u përdorur ndaj lëkurës në veshje ose në shtrat. Në të njëjtën kohë është i fortë, i qëndrueshëm dhe mund të ruajë ngjyrën dhe formën e tij për vite. Kjo është arsyeja pse është materiali më i mirë për një batanije verore, një prej të cilave do të pëlqeni ta mbani dhe të pushoni nën të ndërsa bini butësisht në gjumë.

Dormeo Nature's Cotton Blanket I

Shtoni ngjyrë dhe stil në çdo dhomë, madje mund ta përdorni dhe jashtë

Ndonëse është projektuar për përdorim në dhomën e gjumit, batanija e pambukut e Dormeo Nature vjen në 2 ngjyra, me model lulesh ose gjethesh dhe do të shtojë stil të ri për të freskuar çdo dhomë.

 • Vendoseni mbi divane, karrige, stola ose sende të tjera për të shtuar butësi dhe ngjyrë.
 • E përkryer edhe për ambjente të jashtme dhe për t'u përdorur në tokë ose për pak më shumë ngrohtësi ose mbrojtje nga dielli në kopsht ose në plazh, kur bëni kampe ose piknik.
 • Mbani në makinë për të mbrojtur sediljet nga qentë e lagur ose të pistë edhe pas aventurave të tyre me baltë.
Dormeo Nature's Cotton Blanket I Dormeo Nature's Cotton Blanket I Dormeo Nature's Cotton Blanket I

Në dispozicion në 3 madhësi

Kjo batanije verore është e disponueshme në tre madhësi, 130x190, 200x200 dhe 220x220 cm. Lahet në lavatriçe në 60°C dhe thahet shpejt për lehtësi në përdorim dhe higjienë. Një shtesë ideale në koleksionin tuaj Dormeo, me cilësi të lartë, për një gjumë të mrekullueshëm të natës në të gjitha stinët.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star