Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tapet Nature's MF

Photo
Video
-30%

Shtojini stil çdo dhome me një tapet të ri të dizajnuar me higjienë dhe rehatinë në mendje. Bërthama 1,5 cm e materialit memori dhe pëlhura prej pelushi në sipërfaqe i lejojnë këmbët tuaja të pushojnë dhe të çlirojnë shqetësimet dhe tensionet e ditës. Pjesa e poshtme është bërë nga sistemi AirX, i cili e bën tapetin më të ajrosshëm si dhe të palëvizshëm, kështu që tapeti do të qëndrojë në vend. E disponueshme në 3 përmasa dhe ngjyra.

Tapet Nature's MF

Çmimi: Nga 2,490 Lekë Deri në


Oferta: Nga 1,743 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtojini stil çdo dhome me një tapet të ri të dizajnuar me higjienë dhe rehatinë në mendje. Bërthama 1,5 cm e materialit memori dhe pëlhura prej pelushi në sipërfaqe i lejojnë këmbët tuaja të pushojnë dhe të çlirojnë shqetësimet dhe tensionet e ditës. Pjesa e poshtme është bërë nga sistemi AirX, i cili e bën tapetin më të ajrosshëm si dhe të palëvizshëm, kështu që tapeti do të qëndrojë në vend. E disponueshme në 3 përmasa dhe ngjyra.

Më shumë
Detajet e produktit

Krijimi i një shtëpie më të rehatshme

Janë detajet që e bëjnë një shtëpi më komode dhe krijojnë një atmosferë që ju ndihmon të relaksoheni dhe të shijoni kohën tuaj të lirë në stilin tuaj. Tani mund ta bëni çdo dhomë më të rehatshme, me një tapet të ri të bërë me fokus komoditetin dhe higjienën.

Dormeo Nature's Carpet MF

Një mënyrë e thjeshtë për të shtuar ngrohtësi

Një tapet i vendosur mirë mund t'i shtojë karakter dhe jetë një dyshemeje të mërzitshme, duke ndryshuar menjëherë atmosferën e një dhome. Ai i jep një butësi dhe ngrohtësi shtesë një banjo ose dhomë gjumi, shtoni një zonë të butë loje në dhomën e një fëmije, krijon një kënd miqësor për një kafshë shtëpiake të dashur, ose thjesht i sjell pak ngjyrë një dhome. Në të gjithë shtëpinë do të gjeni mënyra se si një tapet mund t'i bëjë gjërat pak më mirë.

Dormeo Nature's Carpet MF

Projektuar për ti rezistuar viteve

Tapeti është bërë me materiale cilësore nga poshtë lart dhe i projektuar për vite të tëra përdorim të përditshëm.

Dormeo Nature's Carpet MF Dormeo Nature's Carpet MF

Qëndrombi   për më shumë info.

 1. 1.5cm berthama me material memori

  Jep një ndjenjë të jashtëzakonshme lehtësie në të cilën këmbët tuaja do të kënaqen duke u zhytur, duke ndihmuar në lehtësimin e shqetësimeve të ditës.

 2. Pjesa e siperme me material shumë luksoz

  Në tre ngjyrat delikate, jeshile, gri ose bezhë, që do të kompletojnë çdo dhomë.

 3. Sistemi AirX® në fund të tapetit

  Ka veti jo rrëshqitëse për siguri, dhe lejon më shumë qarkullim të ajrit dhe ajrosje, kështu që qëndron i thatë dhe i reziston mykut

 4. Trajtuar me CleanEffect®

  Për më shumë higjienë, duke punuar si mbrojtje kundër kërpudhave, baktereve dhe aromave, duke i bërë tapetet veçanërisht të dobishëm për pronarët e kafshëve shtëpiake dhe prindërit me fëmijë të vegjël. Nëse tapeti bëhet pis, thjesht lajeni për të rikthyer ngjyrat e pastra.

I disponueshme në tre ngjyra dhe tre përmasa

Tapeti është i disponueshëm në tre ngjyra moderne - bezhë, gri dhe jeshile dhe në tre përmasa që janë të përshtatshme në të gjithë shtëpinë – 50x70 cm, 50x125 cm, 120x150 cm.

Dormeo Nature's Carpet MF
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star