Nuk keni produkte në shportë

Provo

Këllëf jastëku 2 copë Dormeo Mix&Match

Photo
Video

Këllëf jastëku Mix&Match me material 100% pambuk saten dhe të disponueshëm në 4 ngjyra. Lahen në lavatriçe me 60℃. Seti përfshin 2 këllëf jastëku në përmasë 50x70cm dhe ka mbyllje me zinxhir.

Këllëf jastëku 2 copë Dormeo Mix&Match
990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Këllëf jastëku Mix&Match me material 100% pambuk saten dhe të disponueshëm në 4 ngjyra. Lahen në lavatriçe me 60℃. Seti përfshin 2 këllëf jastëku në përmasë 50x70cm dhe ka mbyllje me zinxhir.

Më shumë
Detajet e produktit

Kombinoni ngjyrat për një pamje perfekte të dhomës

Ngjyra të forta e verdhë si djelli, jelja e errët, gri klasike ose bojëqielli në njerën anë dhe ngjyrë pana në anën tjetër, mundësojnë kombinim perfekt me linjën e këllëfëve Mix&Match. Prodhuar me materiale cilesore, 100% pambuk satten.

Të dhëna teknike
Materiali pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme lavander
Programi Dormeo salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star