Nuk keni produkte në shportë

Provo

Abazhur me prekje Mirabai

Photo
Video

Abazhur me prekje Mirabai me një dizajn elegant dhe modern për ti dhënë ndriçimin e duhur dhomës tuaj. Drita kontrollohet në bazë të prekjes, thjeshtë duke prekur pjesen metalike. 3 nivele të ndryshme ndriçimi: ndricim mestar, i lehtë dhe ndriçim nate.

Abazhur me prekje Mirabai
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Abazhur me prekje Mirabai me një dizajn elegant dhe modern për ti dhënë ndriçimin e duhur dhomës tuaj. Drita kontrollohet në bazë të prekjes, thjeshtë duke prekur pjesen metalike. 3 nivele të ndryshme ndriçimi: ndricim mestar, i lehtë dhe ndriçim nate.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndriçim i këndshëm dhe elegant

Abazhuri me prekje Mirabai me një dizajn elegant e modern për një ambjent sa më të këndshëm në dhomën tuaj të gjumit. Prekeni një herë për ndriçim nate, dy herë për një ndriçim mesatar nese dëshironi të lexoni një libër apo thjeshtë të relaksoheni, ose mund ta prekni sërisht për një ndriçim sa më të lehtë. E ndërsa për ta fikur thjeshtë prekeni katër herë.

Abazhuri me prekje Mirabai ka një dizajn të këndshëm, përshtatet dhe kombinohet lehtësisht me çdo dhomë gjumi. Pjesa e brëndshme e llampës është e veshur me një shtresë të veçantë reflektuese e cila rrit shkëlqimin e një llambë me tension të ulët, duke siguruar që të keni dritën që ju nevojitet.

Koleksioni Mirabai

Dormeo Mirabai 4 + 1 Topper është trajtuar me ekstrakte të vajit speciale të marra nga farat organike dhe të qëndrueshme të pemës Neem të cilat e mbrojnë atë në mënyrë natyrale nga bakteret, mikrobet dhe marimangat e pluhurit.

Koleksioni Mirabai është frymëzuar nga një pemë me gjelbërim të përhershëm në Indi që quhet Pema Neem (Azadirachta indica). I njohur si një nga burimet më premtuese me veti antibakteriale dhe medicinale. Neem është përdorur si një ilaç tradicional kundër sëmundjeve të ndryshme njerëzore që nga kohërat e lashta në Indi.

Ekzistojnë rreth 700 përgatitje të ndryshme të bazuara në Neem të cilat mund të gjenden në vende si Ayurveda, Siddha, Unani dhe Amchi. Sidoqoftë, është marrë gjithashtu një vëmendje e madhe në të gjithë botën për përdorimin e saj të mundshëm në një numër të larmishëm të aplikacioneve të kujdesit shëndetësor në vende si Kina, Sh.B.A., Franca, Gjermania dhe Italia.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia