Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dita e dashurisë!

Dita e dashurisë! - Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

14%
Ofertat janë të vlefshme deri:
[banner_timer]
 

Shtresë Mirabai 4+1

Photo
Video

Shtresë dysheku Dormeo Mirabai është zgjidhja perfekte për gjumë të rehatshëm. Me material 4cm Ecocell® dhe 1cm në pjesën e siperme me fibra Wellsleep®, kjo shtresë do t'ju ofrojë gjumë të rehatshëm kudo që ju të flini në tokë, në një dyshek të fortë, apo në divan. Siperfaqja e poshtme me material i cili nuk lejon rrëshkitjen dhe mbulesa mund të hiqet dhe të lahet në 40°C.

Shtresë Mirabai 4+1
27,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtresë dysheku Dormeo Mirabai është zgjidhja perfekte për gjumë të rehatshëm. Me material 4cm Ecocell® dhe 1cm në pjesën e siperme me fibra Wellsleep®, kjo shtresë do t'ju ofrojë gjumë të rehatshëm kudo që ju të flini në tokë, në një dyshek të fortë, apo në divan. Siperfaqja e poshtme me material i cili nuk lejon rrëshkitjen dhe mbulesa mund të hiqet dhe të lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhja perfekte për gjumë të rehatshëm

Shtresa Dormeo Mirabai 4+1 është zgjidhja perfekte për të përmirësuar një ambjent gjumi të parehatshëm. Kjo shtresë mund të përdoret mbi një dyshek të fortë, mbi divan, kolltuk, krevat kampingu ose edhe direkt mbi dysheme kur mund të keni miq. Në pjesën e poshtme ka një shtresë me material i cili nuk lejon rrëshkitjen, kështu do te jeni të qetë gjatë gjithë natës.

Me një trashësi totale 5cm, shtresa Dormeo Mirabai përbëhet nga material Ecocell® 4cm, plus 1 centimeter me material shumë të butë me fibra Wellsleep®.

Materiali Ecocell®

Shtresa Dormeo Mirabai 4+1 e përbërë nga një material shumë cilësore Ecocell®, i dizenjuar për t'ju ofruar rehati maksimale gjatë gjumit. Struktura e saj elastike tre-dimensionale siguron qarkullimin e ajrit dhe ofron përshtatje shumë të mirë me trupin. Falë qarkullimit të mirë të ajrit, ju ofron një ambjent gjumi të rehatshëm , të thatë dhe hipoalergjik. Materiali Ecocell® është i fortë dhe në mënyrë të vazhdueshme ruan formën e tij, pavarësisht presionit të ushtruar mbi të. Elasticiteti që ka bën të mundur që të përshtatet dhe të marrë formën e trupit.

Mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe Teknologji AirX

Pjesa e siperme 1cm e shtrese Dormeo Mirabai 4+1 eshte me material me fibra te avancuara Wellsleep® te cilat krijojne xhepa ajri per me shume qarkullim ajri dhe siperfaqe shume te bute per tju ofruar rehati maksimale e nje gjume te rehatshem gjate gjithe nates.

Pjeset anesore te shtreses jane te trajtuara me teknologjine speciale AirX e cila ndihmon ne qarkullimin e ajrit per te siguruar nje ambjent te thate e te fresket.

Zona Komforti për çdo pjesë të trupit

Shtresa Dormeo Mirabai 4+1 ka tre zona individuale, secila e dizenjuar per tju ofruar rehati maksimale ne zona te ndryshme te trupit. Zona e kokës dhe qafës është projektuar me një strukturë të ngjashme me vezët që masazhon butësisht kokën, qafën dhe shpatullat. Zona e mesit siguron butësi, por njëkohësisht edhe mbështetje aty ku ju nevojitet më së shumti. Dhe zona e këmbëve është dizajnuar me kanale për të siguruar që këmbët tuaja të marrin rrjedhën e ajrit që u nevojiten dhe t'i mbani të qetë gjatë gjithë natës.

Në mënyre natyrale mban larg bakteret, mikrobet dhe marimangat e pluhurit

Dormeo Mirabai 4 + 1 Topper është trajtuar me ekstrakte të vajit speciale të marra nga farat organike dhe të qëndrueshme të pemës Neem të cilat e mbrojnë atë në mënyrë natyrale nga bakteret, mikrobet dhe marimangat e pluhurit.

Koleksioni Mirabai është frymëzuar nga një pemë me gjelbërim të përhershëm në Indi që quhet Pema Neem (Azadirachta indica). I njohur si një nga burimet më premtuese me veti antibakteriale dhe medicinale. Neem është përdorur si një ilaç tradicional kundër sëmundjeve të ndryshme njerëzore që nga kohërat e lashta në Indi.

Ekzistojnë rreth 700 përgatitje të ndryshme të bazuara në Neem të cilat mund të gjenden në vende si Ayurveda, Siddha, Unani dhe Amchi. Sidoqoftë, është marrë gjithashtu një vëmendje e madhe në të gjithë botën për përdorimin e saj të mundshëm në një numër të larmishëm të aplikacioneve të kujdesit shëndetësor në vende si Kina, Sh.B.A., Franca, Gjermania dhe Italia.

Të dhëna teknike
Bërthama PU Foam with convoluted 3 zone, 4cm high
Lartësia 5 cm
Mbulesa Top fabric: 100% polyester treated with Essential; Side fabric: 100% polyester (AirX System); Filing in top cover: 100% polyester (300 gsm); Bottom fabric: 100% polyester with anti-slip dots; Inner cover: 100% polyester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia