Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Mirabai Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-67%

Jastëk klasik Mirabai me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për më shumë ajrosje dhe ndjesi sikur po flini mbi pupla. Ju në mënyrë individuale mund të rregulloni lartësinë dhe butësine e jastëkut. Ideal për çdo pozicion gjumi. Trajtuar në mënyre speciale me ekstrakte natyrale të vajit për më shumë mbrojtje ndaj pluhurave. Lahet në 60°C. Përmasa e jastëkut 50x70 cm.

Jastëk Klasik Mirabai Dormeo

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 2,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk klasik Mirabai me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për më shumë ajrosje dhe ndjesi sikur po flini mbi pupla. Ju në mënyrë individuale mund të rregulloni lartësinë dhe butësine e jastëkut. Ideal për çdo pozicion gjumi. Trajtuar në mënyre speciale me ekstrakte natyrale të vajit për më shumë mbrojtje ndaj pluhurave. Lahet në 60°C. Përmasa e jastëkut 50x70 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëk Klasik Mirabai

Jastëku klasik Mirabai është jastëku perfekt për çdo pozicion gjumi. Pavarësisht nëse ju flini me shpine, anash apo me bark, ky jastëk është me zinxhir ku ju mund të rregulloni lartësinë e tij sipas dëshirës dhe pozionit tuaj të gjumit

Dizajn klasik dhe qepje në formë rombi të cilat do ti shtojnë volumin dhe do ti japin edhe më shumë butësi, për të krijuar një ambjent sa më të rehatshëm.

Me material me mikrofibra te avancuara Wellsleep®

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® përdoren për ti shtuar edhe më shumë volum jastëkut pasi krijojnë xhepa ajri, të cilat gjithasthu lejojnë ajrosjen dhe ofrojnë një ambjent gjumi sa më të rehatshëm e të freskët gjatë gjithë kohës, e ju do të zgjoheni të shplodhur çdo mëngjes.

Jastëku Klasik Mirabai do tju ofroje freki gjate gjithe nates dhe ju nuk do te djeresini dhe nuk do te ndjeni parehati, madje as ne ditet e nxehta te veres. Harrojini rrotullimet e shumta e netet e gjata pa gjume, ky eshte jasteku i duhur per ju.

Në mënyre natyrale mban larg bakteret, mikrobet dhe marimangat e pluhurit

Dormeo Mirabai 4 + 1 Topper është trajtuar me ekstrakte të vajit speciale të marra nga farat organike dhe të qëndrueshme të pemës Neem të cilat e mbrojnë atë në mënyrë natyrale nga bakteret, mikrobet dhe marimangat e pluhurit.

Koleksioni Mirabai është frymëzuar nga një pemë me gjelbërim të përhershëm në Indi që quhet Pema Neem (Azadirachta indica). I njohur si një nga burimet më premtuese me veti antibakteriale dhe medicinale. Neem është përdorur si një ilaç tradicional kundër sëmundjeve të ndryshme njerëzore që nga kohërat e lashta në Indi.

Ekzistojnë rreth 700 përgatitje të ndryshme të bazuara në Neem të cilat mund të gjenden në vende si Ayurveda, Siddha, Unani dhe Amchi. Sidoqoftë, është marrë gjithashtu një vëmendje e madhe në të gjithë botën për përdorimin e saj të mundshëm në një numër të larmishëm të aplikacioneve të kujdesit shëndetësor në vende si Kina, Sh.B.A., Franca, Gjermania dhe Italia.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Forma e jastëkut Klasik
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa abric: 100% polyester; Quilted cover filling: 100% polyester (natural oil infused Wellsleep®)
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë