Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Peshqir Meo i Bardhë 50x100cm Dormeo

Photo
Video
-40%

Një peshqir i butë, i plotë, me material 100% pambuk me fibra Zero Twist për ultra-thithjen dhe një ndjenjë të butë ndaj lëkurës tuaj. Peshqiri Dormeo Meo është një peshqir dushi me cilësi të lartë 50x100cm që do të pëlqeni ta përdorni pasi të bëni dush ose banjë relaksuese, duke përkëdhelur veten kur thaheni. E bardhë e pastër me pika blu lahet në 60 °C për higjienë maksimale.

Peshqir Meo i Bardhë 50x100cm Dormeo

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 774 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Një peshqir i butë, i plotë, me material 100% pambuk me fibra Zero Twist për ultra-thithjen dhe një ndjenjë të butë ndaj lëkurës tuaj. Peshqiri Dormeo Meo është një peshqir dushi me cilësi të lartë 50x100cm që do të pëlqeni ta përdorni pasi të bëni dush ose banjë relaksuese, duke përkëdhelur veten kur thaheni. E bardhë e pastër me pika blu lahet në 60 °C për higjienë maksimale.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni më shumë komoditet në kohën e banjës

Rifreskoni banjën tuaj dhe sillni më shumë luks në shtëpinë tuaj me një peshqir klasik, me cilësi të lartë. Bërë prej pambuku 100% me fibra shtesë Zero Twist, për një butësi, perthithje dhe forcë krejt natyrale jo alergjike, një kënaqësie që do ta shijosh çdo ditë.

 

100% pambuk natyral, i lehtë për tu kujdesur

Si të gjithë peshqirët më të mirë, ky është bërë prej 100% pambuk, një material eko-miqësor i butë, i fortë dhe i qëndrueshëm që është hipoalergjik dhe jo-statik, dhe zgjidhja më e mirë për lëkurat e ndjeshme. Pambuku mund të lahet në lavatrice në 60 °C dhe mund te thahet ne tharse ose të thahet në ajër për ultra-freski dhe higjienë, dhe ngjyra klasike e bardhë e pastër do të thotë se nuk ka nevojë të shqetësoheni për zbehjen. Rekomandohet një GSM prej 500 ose më e lartë për peshqirët e banjës, dhe peshqiri Dormeo Meo siguron edhe më shumë butësi në 550 GSM.

 

Trashësia luksoze dhe butësia e një peshqiri Zero Twist

Peshqiri ekskluziv Dormeo Meo, i dizajnuar posaçërisht për Ditën Botërore të Gjumit, është i trashë dhe i plote, me një prekje shumë të butë që ndihet shkëlqyeshëm ndaj lëkurës. Teknika Zero Twist u jep fibrave forcë shtesë dhe një shkëlqim të jashtëzakonshëm që zgjat me vite, me një ndjenjë të lehtë dhe të rehatshme që peshqirët e zakonshëm thjesht nuk mund të përputhen. Fijet e plota fillojnë të thithin lagështi gjatë kontaktit ndërsa qëndrojnë të butë dhe të thatë, pa ndjenjën irrituese të fërkimit të një pëlhure të ashpër dhe të lagur ndaj lëkurës tuaj.

 

Një madhësi praktike

Peshqiri i butë dhe I plote është 50x100cm, i përsosur për tharjen pas dushit ose banjës relaksuese dhe për mbështjelljen e flokëve ose trupit për një ndjenjë të ngrohtë komoditeti dhe luksi, kjo është mënyra perfekte për të filluar ose përfunduar ditën tuaj.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Materiali 100% cotton
Programi Dormeo Banjo
Përmasat 50x100cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star