Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Set çarçafësh Meo Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jepni një pamje të re dhomës tuaj të gjumit me setin e kellefeve MEO. Me material 100% pambuk, për më shumë rehati dhe ajrosje. I disponueshëm në përmasë 140x200 dhe 200x200 dhe përmasat e këllëfëve të jastëkut 50x70cm.

Set çarçafësh Meo Dormeo
3,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jepni një pamje të re dhomës tuaj të gjumit me setin e kellefeve MEO. Me material 100% pambuk, për më shumë rehati dhe ajrosje. I disponueshëm në përmasë 140x200 dhe 200x200 dhe përmasat e këllëfëve të jastëkut 50x70cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati dhe stil

Jepni një pamje tjetër dhomës tuaj të gjumit me setin e çarçafëve MEO, me material 100% pambuk, i butë dhe i këndshëm për lëkurën.

Relaksim, shplodhje, energji dhe fuqi

Delja MEO është gjithëmonë gati për t'ju dhënë sa më shumë argëtim, dhe për më tepër FUQI dhe GJUME. Tani ju mund të flini të qetë dhe të zgjoheni të shplodhur me këtë set fantastik.

  • Dormeo Meo Bedding Set
  • Dormeo Meo Bedding Set

Dy pamje në një set

Këllëfët e jastëkëve kanë dy anë. Në njërën anë dizajni MEO dhe fjalët FUQI ose GJUME, në anën tjetër gri e thjeshtë, elegant. Kështu, thjesht mund të ktheni jastëkët për të krijuar një pamje të re në dhomën tuaj të gjumit.

Me material pambuk për rehati maksimale

Seti është me material 100% pambuk, ideal për lëkurën, dhe i mirënjohur për vetitë e tij.

  • Pambuku është i lehtë, por në të njëjtën kohë shumë rezisten.
  • Përthithës shumë i mirë, ajroset lehtësisht dhe shpërndan nxehtësinë, duke ju dhënë ngrohtësi në dimër dhe freski në verë.
  • E butë dhe e këndshme në prekje.
  • Pambuku është fibër 100% natyrale. Ndryshe nga materiale sintetike, është antialergik dhe pa kimikate të dëmshme.
  • Lehtësi në larje dhe mirëmbajtje.
Dormeo Meo Bedding Set

Pambuk percale për më shumë butësi

Pambuku percale është i butë, i këndshëm, dhe miqësor për lëkurën. Gjithashtu është një material rezisten i cili i reziston kohës edhe pas shumë e shumë larjesh.

Me një çantë te ripërdoshme shumë praktike

MEO kujdeset për mjedisin, dhe ky set është i paketuar në një çantë pambuku dhe një dizajn të këndshëm. Çanta mund të përdoret për pazar, për punë apo edhe në plazh.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë duvet cover 140x200 & 2x pillow case 50x70; duvet cover 200x200 & 2x pillow case 50x70
Materiali 100% cotton
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë