Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik 50x70cm Dormeo Memosan

Photo
Video
-50%

Jastëk memosan klasik, me material memory ideal për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju në menyrë individuale mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e tij sipas dëshirës. Ajroset lehtësisht dhe është anti-alergjik. Këllëfi mund të hiqet dhe lahet në 60 °C. Përmasa e jastëkut 50x70 cm.

Jastëk Klasik 50x70cm Dormeo Memosan

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 2,245 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk memosan klasik, me material memory ideal për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju në menyrë individuale mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e tij sipas dëshirës. Ajroset lehtësisht dhe është anti-alergjik. Këllëfi mund të hiqet dhe lahet në 60 °C. Përmasa e jastëkut 50x70 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Dizenjuar posaçërisht për ju

Jeni duke kërkuar për një jastëk klasik por me veti anatomike? Jastëku Dormeo Memosan Klasik është jastëku i duhur për ju. Prodhuar me material memory i cili në mënyrë perfektet dhe optimale përshtatet me konturin e kokës, qafës dhe shpinës, për t'ju ofruar një ambjent gjumi të përsonalizuar. Jastëku është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Gjithashtu ky jastëk është me zinxhir, dhe ju mund të hiqni dhe shtoni mbushjen me material memory për të rregulluar lartësinë dhe fortësinë e tij .

Anti-alergjik

Jastëku Klasik Dormeo është ideal për të gjithë personat të cilët vuajnë nga alergjitë. Ky jastëk me material memory do t'ju ofrojë një ambjent të freskët dhe të pastër gjumi. Pjesët anësore të këllëfit të tij janë me material AirX System i cili do të sigurojë qarkullimin optimal të ajrit, për më shumë freski dhe thatësi. Këllëfi i tij mund të hiqet dhe mund të lahet. 

Të dhëna teknike
Bërthama viscoelastic polyurethane foam (memory foam flocks)
Forma e jastëkut klasik
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa Cover fabric: 100% cotton; Cover filling: 100% polyester (wellsleep® advanced micro fibres), cca. 200 gsm; Cover sides fabric: 100% polyester (AirX System); Inner cover: 100% polypropylene
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 50x70 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet vetëm mbulesa me 60 °c

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star