Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jastëk anatomik me 3 shtresa Dormeo Memosan

Photo
Video
-50%

Jastëk anatomik me 3 shtresa, me material memory dhe ideal për çdo pozionin gjumi. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut duke hequr ose ndryshuar vëndin e shtresave. Ajroset lehtësisht dhe siguron një ambjent gjumi të freskët, të thatë dhe anti-alergjik. Mbulesa është 100% pambuk dhe mund të lahet në 60℃. Përmasa e jastëkut 30x50 cm.

Jastëk anatomik me 3 shtresa Dormeo Memosan

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk anatomik me 3 shtresa, me material memory dhe ideal për çdo pozionin gjumi. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut duke hequr ose ndryshuar vëndin e shtresave. Ajroset lehtësisht dhe siguron një ambjent gjumi të freskët, të thatë dhe anti-alergjik. Mbulesa është 100% pambuk dhe mund të lahet në 60℃. Përmasa e jastëkut 30x50 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëk i cili i përshtatet kërkesave tuaja

Jastëk anatomik me 3 shtresa dizenjuar në mënyrë të veçantë për tu përshtatur sa më mirë me kontruret e kokës dhe qafës. Sekreti i tij qëndron në 3 shtresat te cilat pershtaten ne menyre individuale per te ofruar rehati maksimale dhe mbeshtetjen e duhur.

Një jastëk i përshtatshme për këdo

Materiali i jastëkut në brëndësi është i përbërë nga 3 shtresa: 2 shtresa viscoelastike me material memory dhe 1 shtresë me material  Ecocell®. Pjesa e sipërme ka formë anatomike e ndërsa dy të tjerat janë të drejta. Falë kësaj, ju mund të rregulloni fortësine e jastëkut dhe gjithashtu edhe lartësine e tij, sipas dëshirës tuaj.

Si të rregulloni fortësinë dhe lartësinë e jastëkut

Rregullimi i fortësisë se jastëkut me 3-shtresa bëhet e mundur nga dy shtresat e poshtme të tij. Materiali Ecocell® është i qëndrueshëm dhe ruan formën e tij, dhe duhet vendosur në mes nëse ju preferoni një jastëk të fortë. Materiali memory është i butë, përshtatet dhe merr formën e kokës dhe qafës. Për të rregulluar lartësinë thjeshtë mund të hiqni njerën ose të dy nga shtresat.

Mbulesë e cila lahet

Mbulesa e jastëkut anatomik me 3 shtresa është me material 100% pambuk. Pjesët anësore të jastëkut janë me material AirX System për të lejuar qarkullimin e ajrit dhe që jastëku juaj të jetë i freskët dhe i thatë. Mbulesa është dizenjuar në mënyrë të veçantë për të siguruar që shtresat të mos lëvizin edhe nëse ju hiqni ndonjë nga shtresat. Secila nga tre shtresat në brëndesi të jastëkut ka një mbulesë të brëndshme.

I përshtatshëm për çdo pozicion gjumi

Jastëku Dormeo Memosan anatomik me 3-shtresa është i përshtatshëm për të gjitha poziocionet e gjumit: anash, me shpinë ose me bark. Mbulesa e jastëkut hiqet dhe lahet në 60°C. Përmasat e jastëkut janë 30 x 50 x 11.5 - 9.5 cm.

Të dhëna teknike
Bërthama Top and bottom layer: viscoelastic polyurethane foam (memory foam); Middle layer: PU foam (Ecocell®)
Forma e jastëkut Anatomik
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa Cover fabric: 100% cotton; Cover filling: 100% polyester (Wellsleep® advanced micro fibres), cca. 100 gsm; Cover sides fabric: 100% polyester (AirX System); Inner cover: 100% polyester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 30x50 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet vetëm mbulesa me 60 °c

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star