Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Komodine Mamut II Dormeo

Photo
Video

Mbani librat, syzet dhe sendet tuaja personale të organizuara dhe larg syve në dhomën tuaj të gjumit me këtë komodinë elegante dhe praktike. Me 2 sirtarë dhe një dizajn të thjeshtë që duket i mrekullueshëm me çdo stil. Ngjyrat përputhen në mënyrë të përkryer me kornizat e shtratit Dormeo Mamut II. Me të vërtetë e lehtë për tu montuar. Përmasat: 41 cm x 40,8 cm x 46,5 cm.

Komodine Mamut II Dormeo
11,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbani librat, syzet dhe sendet tuaja personale të organizuara dhe larg syve në dhomën tuaj të gjumit me këtë komodinë elegante dhe praktike. Me 2 sirtarë dhe një dizajn të thjeshtë që duket i mrekullueshëm me çdo stil. Ngjyrat përputhen në mënyrë të përkryer me kornizat e shtratit Dormeo Mamut II. Me të vërtetë e lehtë për tu montuar. Përmasat: 41 cm x 40,8 cm x 46,5 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

E thjeshtë dhe elegante

Shtoni më shumë stil shtëpisë tuaj në çdo dhomë me këtë komodinë nate klasike dhe praktike. Mbani sendet tuaja personale të organizuara dhe larg syve. Kjo komodinë me linjat bashkëkohore dhe të pastra do të shkrihet me çdo dekor ose mobilje të dhomës së gjumit. Kombinim perfekte sidomos kur shoqërohet me kornizat e shtratit Dormeo Mamut II.

Magazinim i përshtatshëm

Komodina përmban 2 sirtarë të thellë, gjë që e bën të përshtatshme për ruajtjen e librave, syzeve ose çdo lloj sendi personal që mund t'ju nevojiten pranë jush në dhomën tuaj të gjumit. Të dy sirtarët jane me shina metalike të lëmuara. Jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe afatgjatë.

Sirtarët mbyllen lehtesisht dhe jo vetëm që ju sigurojnë teknologjinë më të fundit në mbyllje, por gjithashtu sigurojnë që sirtari juaj të mbyllet në heshtje dhe pa probleme çdo herë.

Komodina është e disponueshme në 2 ngjyra. Dizajni i thjeshtë me një çmim të arsyeshem është perfekt për dhomat e miqve, apartamentet e vogla, dhomat e konvikteve ose çdo vend ku nevojitet hapësirë ​​shtesë.

Permasa e komodines Mamut është 41 cm x 40,8 cm x 46,5 cm (lartësia x thellësia x gjerësia).

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 41 cm x 40,8 cm x 46,5 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star