Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Set me 3 peshqir Luksi Dormeo

Photo
Video
-60%

Shijoni butësinë e peshqirëve Dormeo me material 100% pambuk turk. Seti përfshin 3 peshqir të përmasave të ndryshme 30x45 cm peshqir për duart dhe dy peshqir dushi me përmasa 50x100 cm dhe 70x130 cm, në ngjyrë gri ose kafe dhe me një dizajn të këndshëm.

Set me 3 peshqir Luksi Dormeo

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shijoni butësinë e peshqirëve Dormeo me material 100% pambuk turk. Seti përfshin 3 peshqir të përmasave të ndryshme 30x45 cm peshqir për duart dhe dy peshqir dushi me përmasa 50x100 cm dhe 70x130 cm, në ngjyrë gri ose kafe dhe me një dizajn të këndshëm.

Më shumë
Detajet e produktit

Luksi i spa, në shtëpi

Të gjithë e pëlqejmë ndjesinë që dhuron një peshqir i butë, i këndshëm për lëkurën pas një banjo ose dushi të gjatë relaksuese. Tani mund të shijoni luksin e një spa në shtëpi me këtë set prej tre peshqirësh, të përbërë nga pambuku turk 100% , materiali ideal për peshqirët.

Dormeo Luxury Towel 3pcs Set

Thahen shpejtë për të shmangur aromat e pakëndshme

Lagështia tërheq bakteret dhe mykun, dhe peshqirët e lagur shpejt mund të bëhen johigjenikë dhe me erë të keqe, duke shkaktuar probleme për banjën dhe shëndetin tuaj. Fijet e gjata të pambukut turk sigurojnë më shumë sipërfaqe për ujin që të avullojë, dhe kështu të thahet shumë më shpejt se peshqirët e zakonshëm. Ideale për shtëpinë, por edhe për udhëtime apo pushime në plazh, pa aromë të keqe në çantën tuaj.

Dormeo Luxury Towel 3pcs Set

Pambuk turk për më shumë butësi

Si pambuku egjiptian, pambuku turk është vlerësuar me shekuj për cilësinë e tij të jashtëzakonshme. Fijet e gjata nënkuptojnë se është më e fortë, më e butë dhe perthith me shume sesa pambuku i zakonshëm dhe bëhet edhe më i butë me kalimin e kohes. Si një material 100% natyral, është gjithashtu anti alergjik dhe nuk përmban kimikate të dëmshme, ndërsa qëndrueshmëria e saj e jashtëzakonshme e ngjyrave do të thotë se duket e shkëlqyeshme për vite me rradhë.

Dormeo Luxury Towel 3pcs Set

Tre permasa

Ky set me 3 peshqir ka keto permasa:

  • 30x45 cm peshqir per duar
  • 50x100 cm peshqir per dush
  • 70x130 peshqir i madh per dush
Dormeo Luxury Towel 3pcs Set
Të dhëna teknike
Materiali 100% cotton
Programi Dormeo Banjo
Përmasat peshqir për duart: 30x45 cm; peshqir dushi: 50x100 cm; peshqir dushi: 70x130 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë