Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jastek Lux 50x70 Dormeo

Photo
Video
-50%

Gëzoni një gjumë luksoz të rehatshëm me jastëkun Dormeo Lux. Kombinon teknologjinë më të mirë të gjumit me një dizajn mahnitës. Përdorimi i copëzave të latexit i kombinuar me mikrofibrat Wellsleep® ofrojnë mbështetjen e duhur dhe shtrirjen e qafës. Shtresa e brendshme memori promovon komoditet të shtuar. Një mbulesë e pastër CleanEffect® lufton bakteret, mikrobet dhe alergjenët, për netët më të freskëta dhe mëngjese më të ndritshme.

Jastek Lux 50x70 Dormeo

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Gëzoni një gjumë luksoz të rehatshëm me jastëkun Dormeo Lux. Kombinon teknologjinë më të mirë të gjumit me një dizajn mahnitës. Përdorimi i copëzave të latexit i kombinuar me mikrofibrat Wellsleep® ofrojnë mbështetjen e duhur dhe shtrirjen e qafës. Shtresa e brendshme memori promovon komoditet të shtuar. Një mbulesë e pastër CleanEffect® lufton bakteret, mikrobet dhe alergjenët, për netët më të freskëta dhe mëngjese më të ndritshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Investoni në një gjumë luksoz të rehatshëm dhe pa dhimbje me jastëkun e duhur

Jastëku nuk ka një punë të lehtë. Duhet të ofrojë mbështetjen dhe rehatinë e duhur për më shumë se 2200 orë në vit. Përveç kësaj, ai duhet të jetë i freskët, i pastër dhe higjenik. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të zëvendësoni jastëkun tuaj çdo 2 vjet dhe ta lani atë rregullisht.

Jastëku NEW Dormeo Lux është jastëku i ri perfekt për ju. Është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Latex I kombinuar me mbushjen e përparuar të mikrofibrave Wellsleep® ofron mbështetjen e duhur dhe shtrirjen e qafës. Shtresa e brendshme memory promovon komoditet të shtuar. Në këtë mënyrë do të keni një gjumë luksoz të rehatshëm çdo natë. Një natë e plotë e gjumit natyror do të rrisë sistemin tuaj imunitar dhe do të përmirësojë shëndetin tuaj të përgjithshëm.

Dizajn unik

Rehati luksoze do të thotë gjithashtu dizajn luksoz. Mbulesa ka një dizajn unik të zhvilluar që përputhet me dyshekun e ri Dormeo Lux. Mbulesa ka pëlhurë të qëndrueshme të thurur.

Plot me rehati

Jastëku është krijuar posaçërisht për të gjitha pozicionet e gjumit: anash, kurriz ose bark. Bazuar në përvojën e dekadave të Dormeo, ajo përfshin katër pjesë për një gjumë më të mirë të natës.

  • Mbulesa e brendshme e jastëkut është bërë nga material memory hipoalergjike, për mbështetje të butë. Struktura qelizore e hapur merr formën e konturet të trupit tuaj, ndërsa ndihmon në largimin e nxehtësisë për të parandaluar mbinxehjen.
  • Copeza latex janë risia më e fundit, të cilat punojnë me materialin memory për të dhënë ndjesinë përfundimtare të relaksimit dhe pushimit. Poroze dhe të ajrosshme, ato ndihmojnë në ruajtjen e temperaturës së trupit dhe parandalojnë mbinxehjen dhe djersitjen.
  • Ndjenja e butësi që do të pëlqeni të mbështesni kokën vjen nga mikrofibrat Wellspring, të cilat japin rehati dhe mbështetje, me një ndjenjë të pastër dhe të freskët gjatë gjithë natës.
  • Jastëku përfundon me një mbulesë të zgjeruar me trajtimin CleanEffect që vepron kundër aromave, marimangave të pluhurit, mikrobeve, baktereve dhe alergjenëve. Mund të lahet plotësisht, ju siguron ju dhe familjen tuaj të flini në një mjedis të pastër, të freskët dhe të shëndetshëm, nata pas nate.

Lehtësi për tu kujdesur, pjesë e Koleksionit modern të Luksit

Jastëku është në përmasë 50x70x17cm, dhe mbulesa mund të hiqet dhe mund të lahet plotësisht në 60 °C. Mbulesa e thurur e çdo jastëku ka të njëjtin dizajn të bukur si dysheku Lux.

Të dhëna teknike
Bërthama 55% latex, 45% polyester
Forma e jastëkut Klasik
Linja Dormeo Harmony
Mbulesa 97% polyester, 3% elastane
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70cm
lahet vetëm mbulesa me 60 °c

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star