Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Anatomik Luna 30x50cm Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Jastëk anatomik Dormeo Luna me material memory, i cili përshtatet me formën e kokës dhe qafës duke ju ofruar mbeshtetjen e duhur. Përmasa 30x50cm.

Jastëk Anatomik Luna 30x50cm Dormeo

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,190 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk anatomik Dormeo Luna me material memory, i cili përshtatet me formën e kokës dhe qafës duke ju ofruar mbeshtetjen e duhur. Përmasa 30x50cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëk Dormeo Luna 30x50 cm i dizenjuar në mënyrë anatomike për t'ju ofruar mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën. Me material memory, i cili përshtatet në mënyre optimale, duke ju ofruar relaksim dhe rehati e duke mbeshtetur qafën, shpinën dhe kokën gjatë gjumit.

Materiali memory merr formën e kokës dhe qafës dhe ndihmon në elemiminim e dhimbjeve, gjithashtu ofron mbështetjen e duhur për shpinën, e ju do të bëni një gjumë të qetë e shplodhës. Jastëkët anatomik janë të përshtatshëm për personat të cilët flenë anash ose me shpinë.

Pjesët anësore të jastëkut jane me material AirX System i cili bën të mundur qarkullimin e ajrit në jastëk duke e mbajtur të thatë e të freskët.

Materiali:

 • Pjesët anësore: 100% poliester (AirX System)
 • Këllëfi i brëndshëm: 100% poliester
 • Materiali në brëndësi (berthama): sfungjer viscoelastic poliurethane (sfungjer memory)
 • Përmasa: 30x50 cm
 • Të dhëna teknike
  Linja Dormeo Comfort
  Programi Dormeo Fjetja

  Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

  Si e vlerësoni këtë Produkt? *

  1 1 yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star